Начальник хмельницької поліції Онісьєв поновився на посаді

Звільнений за підсумками атестації начальник хмельницького міськвідділу поліції Валерій Онісьєв поновився на займаній посаді.

Фото з “Фейсбуку” Онісьєва

Фото з “Фейсбуку” Онісьєва

Про це він сказав у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Головне управління Національної поліції у Хмельницькій області виконало рішення Хмельницького окружного адміністративного суду і поновило мене на посаді начальника хмельницького міськвідділу поліції. Працюю з 3 жовтня, колектив дієзданий, жодних проблем немає”, – зазначив Онісьєв.

Він додав, що поки не прийматиме кадрових рішень, оскільки керівництво Національної поліції готує апеляцію і оскаржуватиме рішення хмельницького суду щодо його поновлення.

Що стосується майбутнього т.в.о начальника міської поліції Володимира Калашніка, то наразі він перебуває у відпустці.

Як писав НГП, Валерія Онісьєва було звільнено 22 лютого 2016 року з лав Національної поліції. Офіційна пістава – рішення атестаційної, а згодом і апеляційної комісій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. Вітаю !

  2. Добрий хлопець.

  3. Дійсно хлопець добрий, однак слідуючим повинен поновитись на посаді Янукович В.Ф.

  4. дійсно, не поганий хлопець! Але це не професія (непоганий хлопець). Він, як і багато інших, свідомо брав участь у тестуванні. І не пройшов! А в суді можна отримати будь-яке рішення! Коли б він не брав участі у тестуванні, з певних мотивів, то інша була б справа, а так багато хлопців (не поганих також) здали успішно тести, і що ім поступатись місцем таким як Валерій, який через рішення суду оспорив результати тестування? Абсурд повний. Хай краще йде в бізнес, де його батьки і паралельно вчить тести, і в подальшому бере участь в конкурсі чи як та у них називається….

  5. ДВІ КОМІСІЇ НЕЛЕГІТИМНІ? ПРЕЦЕДЕНТ? ВСІ ІНШІ ТЕЖ МОЖУТЬ ПОНОВИТИСЯ? ТАКА ЛОГІКА????

  6. так як ці”атестаційні” комісії брали за атестацію гроши, то не мудрено, що люди поновлюються

  7. Суди й надалі будуть поновлювати колишніх мєнтів на посадах. Масово. Є багато відомчих настанов та наказів про проведення атестації правоохоронців, у яких вказано. що включає у себе атестація, хто її має проводити та пістави для певних висновків за її результатами. Я думаю, що у жодному документі немає положення про те, що у атестаційну комісію входять люди, які жодної хвилини не працювали у МВС. Керівництво МВС підійшло до атестації не професійно, от вам і наслідки. А суди у цьому випадку не мають іншого вибору. як поновлювати на посадах.

  8. Це нормально коли можеш в суді відстояти свої права незалежно від того хто ти. Головне що закон прийнятий такий що дозволяє відстояти свої права.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.