В “Ультрасервісу”, який забудував берег Південного Бугу, можуть вилучити ділянку

Рішенням Рівненського апеляційного господарського суду від 1 грудня підтримано позицію прокуратури Хмельниччини щодо визнання недійсним зазначеного договору оренди земельної ділянки площею 3800 кв. м, розташованої у прибережній захисній смузі річки Південний Буг.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Мова йде про земельну ділянку на вул. Нижня Берегова, 2/4Б у Хмельницькому, яка за рішенням сесії Хмельницької міської ради ще у 2013 році передана в оренду ПП «Ультрасервіс» під незавершене будівництво бази відпочинку і літнього торгівельного майданчика.

Рішеннями судів з’ясовано, що зазначений договір оренди є незаконним, оскільки спірна земельна ділянка належить до земель водного фонду і має особливий правовий режим. У межах таких земель забороняється будівництво будь-яких споруд (крім гідротехнічних, навігаційного призначення, гідрометричних та лінійних), у тому числі баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів.

ultra

 

Крім того, надання в оренду цієї земельної ділянки відбулося без проведення аукціону на підставі біржової угоди про купівлю-продаж нібито розташованого на ній об’єкта незавершеного будівництва, хоча фактично приватним підприємством було придбано будівельні матеріали.

Як наслідок, комерційний суб’єкт незаконно отримав у користування земельну ділянку водного фонду без дотримання конкурентних засад, вартість якої складає більше півмільйона гривень.

Разом з тим, в Єдиному державному реєстрі судових рішень є ухвала Верховного Суду України від 30 листопада, в якій йдеться про те, що Хмельницька міська рада просить переглянути постанови Рівненського апеляційного господарського суду від 13 червня 2016 року та постанови Вищого господарського суду України від 19 жовтня 2016 року щодо знесення будівлі ПП «Ультрасервіс».

Довідка НГП. 27 січня ц.р. Хмельницька міська рада відмовилася від поновлення договору оренди землі ПП “Ультрасервіс”, що на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б площею 3800 кв. м.

За даними досудового слідства, це будівництво завдало збитків державі на суму 540,4 тис. грн.

Прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

За даними Єдиного державного реєстру, заснивником і бенефіціаром ПП “Ультрасервіс” виступає Ольга Плейзор з Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. І що напишуть троляки? Де зрада? Нема. Не склалося.
  Симчишин наводить порядок з забудовою. Поступово, але наводить. Скільки перділи, що домовилися, здають. А по факту? Декларацію у вищому суді скасували, землю в апеляційному виграли. Все правильно роблять.

 2. http://33tv.com.ua/%d1%83-%d1%85%d0%bc%d0%b5%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b8%d1%86%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%bc%d1%83-%d0%b7%d1%8f%d0%b2%d0%b8%d1%82%d1%8c%d1%81%d1%8f-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%88%d0%b8%d0%b9-%d0%b6%d0%b8%d1%82/. це забудовується на витоці Південного Бугу і несе більшу небезпеку, а уваги влади не вдається привернути активістам, які дійсно піклуються містом…

  • На жаль… у щодо цього будівництва сліпців дуже багато… Увагу тримаємо вже більше року, а влада, правоохоронні та контролюючі органи… і тепер вже суди нікуди не поспішають… треба ж щоб побільше збудовано було – щоб звести плечима і сказати… ну тепер що тут зробиш… будинок у 7 черг на 650 квартир побудовано у рекреаційній зоні… о так… і з сонячними батареями (це так мило виглядає на фоні шалених порушень)… От такі справи…

 3. Якщо буде мер надалі послідовним, то всі повинні усвідомити, що у прибережній смузі річки забудова З А Б О Р О Н Е Н А. !!!

 4. Открою секрет: земля раздаётся дальше по всему берегу Буга.
  И так будет пока не застроят все. Городу нужны деньги.
  Активисты не все видят.

  • Открой секрет. Напиши адреси земельних ділянок, які роздали біля Бугу за 2016 рік. Перестань брехати.

 5. +++++ Так тримати !!! А що будується на проти Палацу творчості ?! Теж рикраційна зона !!!

  • Не має там рекреаційної зони, відстань до річки більше 100 метрів, не вводь в оману читачів. Там усе законно.

 6. Ну ще зарано тішитись, є ще вищі суди…, а те що декларацію скасували, то будинок за час дії декларації, збудований, а тому через суд зобов’яжуть ДАБІ зареєструвати декларацію про готовність. Так що, не має чому тішитись. Основний суд, щодо знесення, ультрасервіс виграв!

 7. Є Ухвала від 30.11.2016 року по справі 924/181/16. Де хто побачив, що прокуратура виграла, якщо ВСУ дав час Хмельницькій міській раді до 19.12.2016 року подати належним чином документи. Симчишин з прокуратурою зливають справу, як злили будівництво “кварталу” в центрі міста.
  Витяги з ухвали:
  Заяву про перегляд судового рішення подано без додержання вимог.
  Як вбачається з матеріалів провадження, заяву підписано ОСОБА_1, який діє в інтересах Хмельницької міської ради, проте до заяви не додано документів, що посвідчують його посадове становище. Проте заявником не додано до заяви копії рішення Господарського суду Хмельницької області від 25 квітня 2016 року та постанови Рівненського апеляційного господарського суду від 13 червня 2016 року у справі № 924/181/16. Разом із тим надана копія постанови Вищого господарського суду України від 19 жовтня 2016 року у справі № 924/181/16 належним чином не оформлена та не засвідчена, як це передбачено Інструкцією з діловодства у господарських судах України, затвердженої наказом Державної судової адміністрації України від 20 лютого 2013 року № 28.

  • Коля, Коля, ти хоть прочитай, тоді пиши.
   Рішення не ВСУ, а Рівненського апеляційного, і не від 30.11, а від 1 грудня.
   Припиняй бути дурнем, вчися, читай.

  • Що зливає Симчишин? Він немає функції контролюючого органу, які можуть бути питання до міської влади

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.