“Вишка” зобов’язала “дабівців” звернути будроботи нашумівшого “Ультрасервісу”

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України задовольнила позов Хмельницької міської ради до Державної архітектурно-будівельної інспекції України щодо скасування реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт від 21 травня 2015 року за №ХМ 083151420262, видану ПП «Ультрасервіс» на вулиці Нижня Берегова, 2/4Б (з будівництва бази відпочинку із поліпшеними апартаментами та кімнатами гуртожиткового типу).

Про свідчить постанова суду від 9 листопада.

Суд взяв за основу висновки міської комісії по обстеженню територій забудови об’єктів будівництва на відповідність виданій замовнику містобудівної документації, створеної у липні 2015 року.

Цей орган виявив невідповідність цільового призначення земельної ділянки, зазначеної у договорі оренди та містобудівних умовах та обмеженнях на Нижній Береговій, 2/4Б.

Також в містобудівних умовах та обмеженнях не зазначено відстані від об’єкту, який проектується, до меж червоних ліній, та внесено недостовірні дані щодо відсутності планувальних обмежень та вимог в частині наявності прибережних захисних смуг, хоча будівництво бази відпочинку здійснюється безпосередньо в зоні прибережної захисної смуги. Відстань від об’єкту будівництва “Ультрасервіс” до водного фонду становить від 3 до 11 м. Вказані результати обстеження комісії зафіксовані в акті №3 від 28 липня 2015 року.

З цього приводу колегія суддів вважає, що в управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Хмельницькій області були всі законні підстави (частина 7 статті 36 Закону України №3038-VI), щоб скасувати декларацію про початок будівництва, яку воно зареєструвало 21 травня 2015 року.

Нагадаємо, що 19 жовтня Хмельницька міськрада програла у Вищому господарському суді України справу зі знесення багатоповерхівки на вул. Нижня Берегова, 2/4Б.

Довідка НГП. 27 січня ц.р. Хмельницька міська рада відмовилася від поновлення договору оренди землі ПП “Ультрасервіс”, що на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б площею 3800 кв. м.

За даними досудового слідства, це будівництво завдало збитків державі на суму 540,4 тис. грн.

Прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

За даними Єдиного державного реєстру, заснивником і бенефіціаром ПП “Ультрасервіс” виступає Ольга Плейзор з Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Це, звичайно, добре. Але чогось правосуддя, як і наша міська влада, чогось …. якесь “вибіркове”. Бо: “Підопічні” голові відповідного комітету Хмельницької міської ради Скочелясу будівництва, а саме: “головний” “Квартал” у центрі міста, інші розкидані по місту квартали, будівництво так і не зрозуміло чого на вул. Прибужській. 5/1, висотка біля входу до парку ім. Чекмана тощо, які споруджуються з численними та значними юридичними і технічними порушеннями, в т.ч. – подібними вказанним у данному пості, так і продовжуютья будівництвом.

 2. міська рада виграла вишку, декларація скасована. це великий плюс

 3. Заголовок як на босяцькому форумі 🙂 Ще б замість “зобов’язала” написали “нагнула” – був би шедевр :)))

 4. Це круто, що міська рада здобула перемогу у вишці! Є надія, що слідом підуть наступні шедеври будівництва, в тому числі “квартальні”))

 5. Ну молодці, зараз потрібно переглядати за нововиявленими обставинами ті рішення судів, які були не на користь міськради і добиватися знесення.

 6. За дане рішення міському голові треба оголосити подяку тому працівнику юридичного відділу, який займався цією справою.

 7. Теперь бы еще за домик возле таксопарка взялись. И опять сделали стоянку, а домик нафиг снесли.

 8. але ще є Верховний Суд України…

  • Не допоможе Верховний Суд! Переглядати рішення, щодо знесення, і зносити, а вииних осіб в кутузку! Показово знести.

 9. От жеж подія, скасували декларацію… Забудовнику нічого не забороняє подати знову документи і зареєструвати нову декларацію)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.