Симчишин проти розміщення зоопарку у центрі Хмельницького

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин вважає, що не місце зоопарку у центральній частині міста.

Про це він сказав у коментарі представникам ЗМІ.

“До зоопарку є величезна кількість вимог, які регулюються різними нормативними актами. Для цього необхідно проаналізувати, чи має Хмельницький вільні земельні ділянки саме під облаштування зоопарку. Особисто не бачу зоопарку у центрі міста”, – сказав мер.

Симчишин зауважив, що наразі розглядається земельна ділянка на Західно-окружній (близько 4 га), де теоретично можна було б влаштувати зоопарк.

“Треба зважити всі “за” і “проти”, щоб через кілька місяців не знімалися сюжети про те, як погано тваринам”, – додав градоначальник.

Як писав НГП, архітектурно-містобудівна рада 9 вересня розглянула пропозиції щодо місця розташування земельної ділянки під зоопарк у Хмельницькому. Відповідно до її рішення, визначено пріоритетним місцем розташування зоопарку заплаву річки Південний Буг (між вул. Свободи та Старокостянтинівським шосе) з перспективним розширенням до вул. Трудової.

В Україні нараховується 13 зоопарків, у тому числі у сусідніх обласних центрах: Вінниці, Луцьку та Рівному.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Зоопарк має бути комфортним для тварин і відтворювати їм природнє середовище, а не бути в’язницею для тварин на потіху людям. Зоопарк є нуково-дослідною установою і розплідником, зокрема червонокнижних видів тварин, а отже має бути розміщений на великому ареалі з широким простором для тварин. І право на простір, пересування, комунакацію і продовження роду тварин має бути враховано, шановні європейці. Тому зоосад варто будувати в передмісті, а не в центрі чи в спальнику.

  2. Цікаво, а дикі свободівці в цьому зоопарку будуть?

  3. До речі (якщо серйозно), то щодо даного питання то я згідний і з мером (тут він вже мислить на рівні) і з пешими дописувачем під ніком “G”. Наскільки я знаю, на радянському/пострадянському просторі було/є тільки 2 зоопарка, які більш-меньш відповідають таким нормам: в Калінінграді (спадок від “німецьких” німців) та в Асканії-Нова (спадок від бувших “російських” німців).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.