Прокуратура відсудила ще 50 соток земель хмельницького аеропорту, розданих у часи Ядухи

Хмельницький міськрайонний суд визнав недійсним розпорядження заступника голови Хмельницької РДА від 3 серпня 2011 року №1144 про затвердження проекту землеустрою, а також виготовлений державний акт земельної ділянки площею 0,49 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Таке рішення виніс суддя Олег Карплюк 24 жовтня.

Ділянкою користується Наталія Римар (кадастровий номер 6825087200:06:008:0242).

Суд дійшов висновку, що спірна земельна ділянка знаходиться в межах земельної ділянки, що перебуває в постійному користуванні КП Аеропорт-Хмельницький (державний акт серії ХМ №000201 на право постійного користування землею площею 134,8 га від 12 липня 1995 року ). Це також підтвердили матеріали технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель КП Аеропорт-Хмельницький, виготовленими ТОВ “Хмельницьке обласне земельне агентство” у серпні 2016 року.

Як писав НГП, Хмельницький міськрайонний суд 13 жовтня прийняв рішення на користь прокуратури стосовно земельної ділянки площею 0,41 га, що в межах аеропорту, яку також роздали фізичній особі.

Нагадаємо, що у червні цього року депутати Хмельницької обласної ради звернулися до Головного управління Національної поліції в області і Управління Служби безпеки в області з проханням перевірити законність передачі 12 земельних ділянок у приватну власність.

Землі розташовані на території комунального підпримєства облради “Аеропорт Хмельницький”. Їхня загальна площа становить 8,74 га. Сумнівні ділянки мають цільове призначення “для ведення особистого селянського господарства” і “для ведення товарного сільськогосподарського виробництва”.

Більше про спірні ділянки читайте у публікації “Хмельницький аеропорт у земельній облозі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.