Активісти готують “теплий прийом” Потапу і Насті у Хмельницькому

Сьогодні у Хмельницькому активісти збираються завадити проведенню ювілейного концерту Потапа і Насті Каменських “Золоті кити”, який має відбутися у приватному закладі “СВ Клуб” о 20.00.

Відповідний заклик у “Фейсбуці” поширила активістка хмельницького автомайдану Вікторія Середюк.

“Цей концерт – це зрада, і не потрібно розжовувати чому. Ганьба!!! Ідентифікувати рашистських посібників, закидати яйцями, облити кров’ю, задути фарбою з балонів!” – написала вона.

У коментарі НГП начальник міського управління культури і депутат обласної ради від ВО “Свобода” Артем Ромасюков підтвердив настрої деяких громадських активістів, додавши, що представники ВО “Свобода” також долучаться до цієї акції.

“Пам’ятаємо, як 2014 року Потап розповідав про братній народ і єдину мову. Це неприпустимо, щоб артист з українським паспортом мовою окупанта називав нас братнім народом. Тому ми не хотіли б цього концерту у Хмельницькому”, – сказав начальник управління культури.

Ромасюков пояснив, що спочатку концерт Потапа і Насті мав відбутися в обласній філармонії. Однак директор комунального закладу відмовився надавати в оренду приміщення. Тоді організатори концерту домовилися з керівником хмельницького “СВ Клуб” Віктором Вікарчуком.

Водночас начальник міського управління культури не бачить реальних механізмів виконання рішення Хмельницької облради про заборону проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів на території Хмельницької області особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями, зокрема, щодо концерту Потапа і Насті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. викарчук та еще гнида-посмотрите во что он превратил кинотеатр силистра сборище бл Й И БАНДИТОВ-ВЕЧНО КАЛЕЧАТ И УБИВАЮТ Л ЮДЕЙ -ПРИКРЫТЬ ЭТУ КОНТОРУ РАЗ И НАВСЕГДА-ПРОЩЕ ВСЕГО ЛИШИТЬ ЭТТОТ ШАЛМАН ЛИЦЕНЗИИ НА АЛКОГОЛЬ И ВОПРОС ЗАКРОЕТСЯ МГНОВЕННО

  2. 100процентов

  3. ІМБІЦИЛИ, одні на даунбасі інші в даунхмелі, живіть просто та радійте життю, а якщо не можететопийте зеленку від вавки у голові

  4. Згоден з даним добродієм (Анонімним) щодо “вавок в голові”, які, нажаль, є у більшості дописувачів у НГП. Через них та таких як вони і живемо так погано (т.з. “рівень життя” українського народонаселення з часів т.з. “революції гідності” понизився більше ніж в три, а в Україні війна та розбрат).

  5. Так хто організатор концерту в Хмельницькому ? Вікарчук ?
    Чи Республіканці ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.