Депутати взялися лобіювати реконструкцію смертельної дороги “тещин язик”

Депутати Хмельницької обласної ради Микола Харкавий і Віталій Олуйко звернулися із запитами до керівництва області, поліції та дорожників прийняти радикальні міри на відрізку траси Житомир-Кам’янець-Подільський, так званому “тещиному язику”.

Відповідний текст був озвучений на нинішній сесії облради.

“За роки незалежності на цьому місці сталося до 300 ДТП, загинули десятки людей, більше 100 травмовано. Якщо підрахувати скільки збитків і на яку суму приніс людям цей відрізок дороги, то його вже можна було би вистелити золотом. Нам необхідно було б розглянути таку пропозицію”, – зазначив “герегівець” Харкавий.

На його думку, досить часто причиною ДТП на цьому відрізку дороги є не лише порушення правил дорожнього руху. Справа в тому, що тут регулярно здійснюється перевезення великоваговим транспортом сипучих глиняних порід, які утворюють на дорожньому покритті тонкий шар слизу, що стає додатковим фактором небезпеки для всіх учасників дорожнього руху та може стати причиною більшості ДТП.

“До нас звернувся голова Господарського суду Хмельницької області, кам’янчанин Сергій Крамар, який попросив, щоб керівництво обласної поліції провело ретельні експертизи на наявність сипучих глиняних порід на відрізку “тещиного язику”. Ймовірно, це також могло слугувати однією з причин останнього смертельного ДТП, в якому загинуло чотири пасажира мікроавтобуса”, – зауважив обранець.

Як писав НГП, 12 жовтня на “тещиному язику” мікроавтобус зіткнувся з вантажним автомобілем «DAF» з причепом, внаслідок чого загинуло четверо пасажирів. До медичних закладів госпіталізовано 11 осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Йшов дощ, глина, слизько. Попробуй зупини фуру. Там же не написано Що на дорозі глина. Так люди постраждали та й водій теж. Хіба він цього хотів? Глина підступна. Хто її возить.

  2. Свого часу був цікавий проект одного із київських будівельних інститутів щодо естакади напряму десь від Макова до “верхніх” Гуменець на 7-10 (можу помилятись) опорах. Велись проектні і дослідні роботи, існував гарний макет в масштабі. Але чомусь… Перефразуємо класика: “Маємо, що маємо”

    • То був не проект, а щось на зразок ТЕО. Доволі обмежене за протяжністю та наслідками локальне рішення в зоні існуючого мосту. Розроблявся чисто мостобудівельниками за принципом “он як ми можемо намалювати”. На мій погляд дуже дорого і складно, без помітного поліпшення умов руху, досить грубо впхнуте в існуючу дорогу.

    • Доповню попереднє. Бачив взагалі два макети. Можливо щось наплутав, вибачте. Але все одно то були лише попередні розробки.

  3. Естакада це добре, це вихід. Мають гроші бути на таке.

  4. Сказка. Автодорога Н-03 — автомобильная дорога на территории Украины национального значения Житомир — Черновцы. Проходит по территории Житомирской, Хмельницкой и Черновицкой областей. Кабмин находит старый проект, премьер-омелян-данилюк “выделят” деньги из национального бюджета, приглашают нужного исполнителя и в результате появляются на страницах журнала FORBES, а нам – эстакада.

  5. Це місце років з 40 як більмо на оці. Однак все отак як є.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.