Губернатор передав на 49 років у користування 7,5 га лісу фірмі, яка створилася місяць тому

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук  виділив товариству з обмеженою відповідальністю “Золотий фазан – В” лісову ділянку площею 7,5 га у довгострокове тимчасове користування для рекреаційних цілей.

Про це зазначено у відповідному розпорядженні від 12 жовтня.

Лісова ділянка розташована на території Пархомовецької сільської ради Хмельницького району і передана “товці” терміном на 49 років без вилучення її у постійного лісокористувача ДП “Хмельницьке лісомисливське господарство”.

За інформацією аналітичної платформи Youcontrol, ТОВ “Золотий фазан – В” засноване 30 серпня 2016 року хмельничанином Віктором Крижановським. Основний вид діяльності підприємства – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Пан Крижановський разом із мешканцями Хмельницького Михайлом Демчишеним і Миколою Долінським у 2014 році створили житлово-будівельний кооператив “Щасливий”.

Як писав НГП, протягом 2006-2016 років розпорядженнями голів Хмельницької облдержадміністрації було виділено 23 лісові ділянки в тимчасове довгострокове користування загальною площею 53,12 гектара.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Нормально хлопці рулять.
  Пархомівці – 30 км від Хмельницького. 7,5 га лісу громади на 49 років.

  Круто!
  Фірмі 1 місяць. Дерибан полнейший. І всі мовчать

  • Они ушли на север, они ушли на север!!!!! ….

  • В місті Хмельницьку на кожній сесії щось людям дають і хай дають хай працюють, хай роботу людям дають, щоб було де заробити на хліб. Щоб люди в Європу на заробітки не їздили. Робіть щось тут. Виділяйте, давайте людят щось тут робити.

 2. Я тоже хочу бути золотим фазаном та отримати безоплатно кусок лісу бажано з галявиною. А що для цього треба ? Може підскаже наш губернатор ???

  • І мене потрібно, і не лише ліс, а й ставочок також!

  • Та ні один губернатор не підпише документу поки там не буде з 20 погоджень різних. А щоб їх зібрати треба з рік добре попобігати. А як є погодження той документ має бути підписаний. Такий закон.

 3. Ханига галіма наш губернатор! Як же ти гнида потім будеш жити в цім краї… Гнати тебе в шию треба дармоїд….

 4. Децентралізація у дії! Скоро з”являться “князья”, “графья”, пани, підпанки, кріпаки….

  • Віддав Київ гроші містам і селам, лишив збори і податки на місцях хіба це погано? Є гроші є за що ремонтувати дороги інше. Хіба це погано? А що тоді добре? Назад віддати гроші в Київ? Тоді не буде децентралізації. Легше стане? Бо не буде грошей і можна буде нічого не робити і жалітись? Так получається?

 5. Якщо люди зроблять гарну рекреаційну зону чому б ні? Не так у нас багато місць в області щоб можна було відпочивати. Крим відпав, в Одесі влітку давка. Нехай будуть пропрозиіції по відпочинку поближче. Нормально.

 6. Танкіст поперек горла комусь став? Чи може раніше це не виділялось? Чи виділилось лише у нашій області? Якусь сцуку душить національна хвороба – жаба

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.