Ще одну фуру “кочівного” львівського сміття відвантажили у Славутському районі

В ніч з 12 на 13 жовтня на території недіючого тракторного стану у селі Мухарів Берездівської сільської об’єднаної територіальної громади Славутського району невідомі відвантажили 20 т сміття зі Львова.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” сільський голова Віктор Васьківський, серед несанціоновано завезених відходів товарні чеки з львівських супермаркетів, учнівські зошити і навіть копії рішень місцевих суддів.

%d1%81%d0%bc%d1%96%d1%82%d1%82%d1%8f2

 

%d1%81%d0%bc%d1%96%d1%82%d1%82%d1%8f

На ситуацію відреагували представники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області та правоохоронні органи, які мають нарахувати збикти і з’ясувати порушників.

Як писав НГП, вранці 9 жовтня цього року в селі Берездів Славутського району місцевими жителями було виявлено гору сміття, викинутого на громадському пасовищі. Серед сміття (приблизно 20 тонн) виявили чеки з львівських магазинів, обкладинки зошитів учнів Львівської спеціалізованої школи з поглибленим вивчення іноземних мов № 53.

Довідково. 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова спалахнула пожежа, яка призвела до людських жертв. Тоді було прийнято рішення про закриття полігону. Грибовицьке сміттєзвалище не функціонує й досі. Львівська влада домовляється з керівниками різних міст про прийом сміття зі Львова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. головне щоб “побратими свободівські” в хмельницький не дозволили!

  2. Вангую, що риго-комуноїдні недобитки з московською пропискою знову гавкатимуть на Львів, щоб посварити області і людей. Невідомо хто і з якою метою везе в Славуту це сміття. А Садовому треба просто в лоб дати львівським кулаком (львів’яни вже давно йому не раді).

  3. Законопроект щодо фінансування перших виборів старост в об’єднаних громадах готовий до голосування в Парламенті:
    http://decentralization.gov.ua/news/item/id/3773

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.