У Славутському районі на громадському пасовищі виявили львівське сміття

Вранці 9 жовтня цього року в селі Берездів Славутського району місцевими жителями було виявлено гору сміття викинутого на громадському пасовищі. Про це повідомляє сайт Славутської РДА.

Походження непотребу встановили, коли в купі мотлоху (приблизно 20 тон)  виявили чеки з львівських магазинів, обкладинки зошитів учнів Львівської спеціалізованої школи з поглибленим вивчення іноземних мов № 53.

Берездівським сільським головою Віктором Васьківським було викликано патруль поліції для встановлення обставин події. За виявленим фактом злочину ведеться перевірка Славутським відділенням  поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

pa106540

pa106549

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Проблеме скоро год. Давно пора было построить мусоросжигающий завод. В Швеции подсчитали: сжигание четырех тонн мусора дает энергии столько же как сжигание тонны нефти. И мусор даже покупают у соседей(300 тыс тонн ежегодно). Но “влада гидности” умеет только воровать.

  2. Пишайтеся берездовці, Якісне львівське (майже європа). В вас такого нема.

  3. але ж фотографіям – рік. дата стоїть 10-10-15.. або сміття рік простояло, або хтось вирішив, що проблему сміттєпереробних заводів можна перетворити у пінг-понг. скоро таких садових буде – ціла країна. садовий – це лише початок

  4. УРА УРА УРА ! ГАЛИЦЬКЕ БИДЛО ЗАСРАЛО СВОЇМ БАНДЕРІВСЬКИМ ЛЬЙНОМ ! СЛАВА ПІДОРУ БАНДЕРІ !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.