Семенишин краще знає за радника Авакова, скільки часу робоча група МВС перевірятиме поліцію Хмельниччини

Радник Міністра МВС і член робочої групи Михайло Апостол не зміг відповісти на запитання журналістів, скільки часу знадобиться міністерській робочій групі для того, щоб спростувати або підтвердити факти розкрадання пального і коштів на АТО.

“Я думаю, що комісія довго не працюватиме”, – відповів Апостол під час сьогоднішнього пікету обласного управління. І звертаючись до начальника ГУ Нацполіції в області Миколи Семенишина, радник Аваков попросив уточнити терміни.

На що керівник поліції Хмельниччини зауважив: “Не знаю, думаю, що до 10 днів”.

Разом з тим, 5 жовтня на засіданні Ради “Майдану” начальник обласної поліції Микола Семенишин запевнив присутніх, що ані він, ані його заступники не мають впливу на робочу групу МВС. Також він сказав, що не знає, скільки часу знадобиться цьому органу, аби провести всебічну перевірку обласної поліції.

Як писав НГП, Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України у супроводі Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України з квітня поточного року здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та іншими тяжкими кримінальними правопорушеннями.

Встановлено, що службові особи керівного складу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області за попередньою змовою між собою протягом 2015-2016 років організували та впровадили в роботу корупційну схему розкрадання паливно-мастильних матеріалів (тони пального, а саме бензин марки А-92, А-95 та дизпалива), а також їх подальшого збуту фізичним особам, які призначались на повсякденні потреби структурних і територіальних підрозділів поліції.

Пізніше Генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що начальник матеріально-технічного забезпечення обласної поліції викрав 1,5 тис. літрів бензину, призначеного для відправлення поліцейських в зону АТО.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. “Довго не працюватиме!” – вже все домовлено, про що ви!?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.