Семенишин заступився за поновленого Онісьєва: “його звільнили, бо батько керує ринком”

Начальник Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області Микола Семенишин заступився за поновленого на посаді начальника хмельницького міськвідділу поліції Валерія Онісьєва, якого звільнили за результатами атестації.

Про це керманич поліції зазначив на засіданні Ради “Майдану” у середу ввечері.

“Знаходиться людина, яка каже: “Онісьєва треба звільнити, бо він син директора ринку. І я на це маю спокійно реагувати?” – заявив він.

Керівник ГУ Нацполіції пояснив, що такі аргументи висловлював член обласної атестаційної комісії Сергій Скоробагатий.

Водночас Семенишин додав, що Валерій Онісьєв був у числі правоохоронців, які одні з перших побували у зоні проведення Антитерористичної операції на сході України.

Як писав НГП, звільнений за підсумками атестації начальник хмельницького міськвідділу поліції Валерій Онісьєв 3 жовтня поновився на займаній посаді.

Його було звільнено 22 лютого 2016 року з лав Національної поліції. Офіційна пістава – рішення атестаційної, а згодом і апеляційної комісій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Ось як заспівав Семенишин ! А чому він не говорить про те , як він сам подавав списки, кого потрібно ” зарубить” ? Не подобається Скоробагатий , бо не в одній з ним ” упряжці” .

  • мені також скоробагатий (прізвище відповідає натурі) не подобається… неграмотне бидло він.. якби не батько (колишній мент) то сергій скоробагатий не зміг би закінчити навіть 8 класів..(вчився в сш-1 з поглибленим вивченням англ мови ) і був найгіршим учнем(по успішності)…цікаво також чому скоробагатий не зізнається що його дружина працює на російський бізнес..починати треба з себе!!!

  • Та мабуть Семенишин не такий наївний щоб самому якісь списки подавати. Щось не те написане. Якась неправда.

 2. Просто он с ним топливо не воровал вместе, а те что воровали и делились ему нужны. Такая реформа как Министр реформатор, все взяточники на месте и прошли переатестацию.

  • Скоробогатий ше не таке витворяє. Сам напридумує і підбурює людей а ті ведуться.

 3. Чому ж він тоді так яро не захищав Онісьєва ? Зараз підлизується до батька Онісьєва .

 4. Гидко дивитися і слухати цих артистів цирку на дроті ! А найсмішніше те , що вони думають , що хтось вірить у їх байки !

 5. Люди со связями и деньгами нужны ему в полиции, а честные зачем?Все взяточники прошли переатестацию,реформа удалась.

 6. Хитрий і мстивий лис – Семенишин!

 7. Трухлявий провів розслідування по “гарячих слідах”. Що він хотів сказати сказати Жорі????Себто Сашку-градоначальнику… За характеристики – подяка. Але називату нашу колегу свинею – це вже не дуже етично. Молодість швидко пройде і ти не оглянешся як будеш сивий і трухлявий.Не суди і не судимий будеш бо і в “твоєму болоті” цирку не менше.

  З повагою,
  Трухлявий

 8. Скоробогатий конченый “Козак”
  Йому ніхто не подобається. То що Онісьєв син деректора то то це біда. Давайте тоді поставимо сина фермера хай керують містом!!!

  • А к чему это кто чей сын? Бред. Да и отец ведь не чиновник. предприниматель, сам крутится, небось налоги в казну платит, чтоб люди зарплату и пенсии получали.

  • Вже поставили…

 9. Девіз “рука руку моет”.
  За кого ще вступився наш голова!?
  Як казали: “огласите весь список, пожалуста”

 10. Читайте уважніше. Мова про начальника обласного управління поліції Семенишина а не міського голову Симчишина.

 11. Чоловік заступився за того, кого поновив суд. Гарний крок, достойний. Чому ви нападаєте.

 12. Онісєв людина хороша добре шо заступився.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.