Нетішин отримав повноваження держархбудконтролю

31 серпня в рамках децентралізації системи держархбудконтролю містобудівні повноваження отримало місто Нетішин Хмельницької області.

Відповідні акти приймання-передавання справ підписав міський голова Нетішина Олександр Супрунюк та Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев, повідомляє прес-служба ДАБІ.

Таким чином, міська влада одержала всі необхідні важелі для регулювання містобудівної діяльності – від виділення земельних ділянок до реєстрації дозвільних документів на будівництво. Громадяни теж відчують переваги передачі містобудівних повноважень на місця, адже відтепер вони мають можливість швидко оформити необхідні документи на будівництво.

У свою чергу, мер Нетішина Олександр Супрунюк зауважив, що міська влада не ховається від відповідальності і готова докласти максимальних зусиль для повноцінної реалізації нових функцій на благо міста та його мешканців.

Нагадаємо, що наразі містобудівні функції в рамках децентралізації держархбудконтролю отримали 33 населені пункти, серед них – 8 обласних центрів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.