На Хмельниччині конкурс на посади слідчих і дільничних становить 13 осіб на одне місце

На Хмельниччині конкурс на посади слідчих і дільничних становить 13 осіб на одне місце.

Як повідомляє сектор комунікації поліції поліції області, за результатами прийому анкет бажання працювати слідчими виявили 618 громадян, дільничними офіцерами поліції — 600 громадян.

Претенденти на посади дільничних розподілилися таким чином: 66% чоловіків та 34% жінок. Слідчими бажають стати 42% жінок і 58% чоловіків.

Наразі тестування на рівень загальних навичок успішно пройшов 71% кандидатів на службу. Тепер їм належить пройти військово-лікарську комісію, яка є наступним етапом відбору.

Як писав НГП, глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе заявила, що заробітна плата дільничних, які пройдуть конкурси, становитиме 8 тис. грн. на місяць, слідчих – 10 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. На даний момент в одному з відділів міської піліції лише два слідчих при необхідних 7 . Наберуть зараз слідчих з юридичною освітою, проте без спеціальних знань слідчого, і будуть вони розслідувати злочини з проєвропейських позицій і втілювати здобутки майдану ( читай- валити справи). На даний момент справи стоять- не розслідуються. Немає і не скоро будуть слідчі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.