У хмельницьку набережну закопають ще 800 тис. грн

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за результатами електронних закупівель 26 серпня уклало угоду з ТОВ «Ізяславтрансбуд» на капітальний ремонт набережної р.Плоска (від р.Південний Буг до пішохідного містка центрального входу в парку культури і відпочинку ім. М. Чекмана)

Загальна вартість робіт становить 810 тисяч гривень, повідомляється у системі «Прозорро».

Замовник не оприлюднив на «Прозорро» копію підписаного договору. При цьому, наголошується, що всі роботи мають завершити до кінця 2016 року.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Разом з тим, у проекті рішення міськради “Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2016 рік” на закінчення робіт по капітальному ремонту набережної р. Плоскої (біля пішохідного містка центрального входу в парк культури ім. М.Чекмана) виділялося 500 тис. грн.

Нагадаємо, що реконструкція хмельницької набережної почалася у 2014 році. На початок цього року з міського бюджету було витрачено 6,5 млн. грн на ремонтні роботи.

За даними ЄДР, власниками фірми «Ізяславтрансбуд» є Василь Якимчук, Юрій Гасюк і Віталій Загребельний.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. В карман сколько нахапают?

    • Реэструйся на Прозоро, вигравай тендер, і напихай свої кишені

    • Зазздрість мучить?

      • НАБЕРЕЖНУ ВЗДОВЖ ПЛОСКОЇ МОГЛИ БИ І ЗРОБИТИ ЗАБУДОВНИКИ ….ЯКІ НА КОЛИШНІХ ГОРОДАХ ПОБУДУВАЛИ БАГАТОПОВЕРХІВКИ І ПРОДАЮТЬ КВАРТИРИ ПО 350-500 ДОЛАРІВ ЗА КВАДРАТНИЙ МЕТР…НАПЕВНО НАЙВИЩА ЦІНА В МІСТІ…ЛЮДИ ДЕСЯТИРІЧЧЯМИ ТРИМАЛИ ГОРОДИ ТА НЕ МОГЛИ ІХ ПРИВАТИЗУВАТИ… НЕ ДОЗВОЛЕНО.. А ТУТ БАЦ І ВИСОТНІ БУДИНКИ ПОБУДУВАЛИ..ДОЗВОЛЕНО..!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.