Суд забрав у хмельницького псевдофермера 90 га землі

Законної сили набрало рішення суду за позовом Городоцької місцевої прокуратури в інтересах держави до хмельничанина щодо визнання незаконними та скасування документів на користування земельною ділянкою загальною площею майже 90 га на території Ярмолинецького району.

За інформацією заступника керівника місцевої прокуратури Ігоря Бантюка, цьому громадянину розпорядженням райдержадміністрації було надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення вказаних земель для створення фермерського господарства. Надалі наказами Головного управління Держземагенства в області затверджено проекти земельної документації, на підставі чого з майбутнім фермером укладено договори оренди 90 га земель сільськогосподарського призначення.

При цьому було порушено низку законодавчих вимог, що свідчить про відсутність у нього намірів займатися фермерським господарством особисто.  Зокрема, орендар не надав документів про досвід роботи в сільському господарстві або наявність аграрної освіти, не обґрунтував необхідність таких великих розмірів земельної ділянки, не зазначив кількість членів ФГ та їх право на безоплатне одержання земельних ділянок.

У зв’язку з цим, прокуратурою заявлено в суд позов про визнання незаконним та скасування розпорядження РДА, визнання недійсними наказів і договорів оренди спірних земельних ділянок, вартість яких  становить близько 3 млн гривень. Позовні вимоги судом задоволено повністю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.