Олександр Супрунюк: «Позовна заява ГО «Нетішинська самооборона» та супровідна інформаційна хвиля є піаром, що шкодить місту»

За останній рік від діяльності суб’єктів господарювання, що «зайшли» на нетішинський ринок будівництва багатоквартирних житлових будинків, до бюджету міста надійшло близько мільйона гривень. Про це повідомляє Нетішинська міська рада.

Нещодавно Славутська міська рада прийняла рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Енергетиків та про продаж цієї земельної ділянки з аукціону під забудову (мова йде про земельну ділянку площею 3 га в районі міського ринку).

Орієнтовна площа всієї земельної ділянки, що зайнята лісом на вул. Енергетиків у районі міського ринку, 5 га. Та тільки на частину земельної ділянки (площею 3 га) зареєстроване речове право на територіальну громаду міста Нетішина в особі Нетішинської міської ради, і саме ці три гектари підготовлені для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Залишок земельної ділянки зайнятої лісом (2 га) перебуває у комунальній власності і ще не оформлений. При цьому на земельній ділянці лісового масиву багато чагарникової рослинності, повалених та сухостійних дерев, сміття, яке негативно впливає на навколишнє природне середовище, оскільки є не органічним та має великий період розпаду. Розміщена там і занедбана будівля, яка використовується як громадський туалет.

«Найперше, – стверджує Олександр Супрунюк, продаж цієї ділянки майбутньому інвесторові пропонується виключно через аукціон, тому корупційні складові відсутні, адже невідомо, хто стане переможцем. По-друге, казну міста можна буде поповнити, за мінімальними підрахунками, близько 4-ма млн. грн. (1,6 млн. грн. – попередня вартість дерев, що розташовані на земельній ділянці та будуть видалені; ще понад 1,6 млн. грн. – виручка безпосередньо за земельну ділянку (стартова ціна); близько 0,5 млн. грн. – пайовий внесок (вклад забудовника в розвиток інфраструктури Нетішина). І додати до цього переобладнання за кошти інвестора повітряних ліній електропередач на підземні кабельні ЛЕП, що дозволить вивільнити місця під розташування стоянок для автотранспорту. Саме тому, щоб повітряні лінії були в кінцевому результаті сховані під землю, забудовувати ділянку необхідно комплексно, бо як прийдуть різні інвестори, питати буде з нікого».

Натомість, зазначає міський голова, ГО «Нетішинська самооборона» подала позовну заяву до суду на міську раду щодо визнання протиправними нещодавніх її рішень стосовно земельної ділянки відповідною площею та їх скасування. Керівник міста переконаний, що розгорнута до того ж інформаційна хвиля негативу нібито стосовно «дерибану» землі є всього лише піаром, що наносить пряму шкоду місту, адже це – втрата коштів для бюджету, відлякування потенційних інвесторів, псування інвестиційного клімату загалом. Судова тяганина, що обіцяє затягнутися, цілковито може призвести до зменшення суми, яку можна було б виручити за земельну ділянку.

Сьогодні, на думку мера, невиправданих ризиків можна було б уникнути, бо одразу декілька інвесторів хочуть взяти участь в аукціоні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. НЕТІШИН ТА ХМЕЛЬНИЧЧИНА ЖИВУТЬ ЗА РАХУНОК АЕС.. ТІЛЬКИ ЧОМУ ТАРИФИ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ТАКІ ВИСОКІ–НЕЗРОЗУМІЛО!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.