Квартирно-експлуатаційний відділ Хмельницького подав касацію щодо права користування земельними ділянками військових містечок у Славуті

Квартирно-екплуатаційний відділ Хмельницького подає касаційну скаргу на рішення Господарського суду Хмельницької області від 06.06.2016 р. та постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 19.07.2016 р. Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК.

У серпні 2006 року розпорядженням Кабінету Міністрів України №390-р від 08.07.2006 р. у власність територіальної громади міста Славути були передані комплекси військових містечок №21 та №22.

В період із 2007 року по 2016 рік міська рада передала у власність та на правах оренди ділянки зі складу земель колишніх військових містечок близько 500 фізичним та юридичним особам, пройшовши усі процедури, передбачені нормативно-правовими актами.

Ще частина майна разом із землею площею 5 га була передана безкоштовно в державну власність – місцевому професійно-технічному ліцею. Міська влада неодноразово зверталася до усіх державних інстанцій: самого Міністерства оборони, Кабінету Міністрів, Президента України, прокуратури, поліції щодо належного утримання об’єктів та можливості передачі фондів в комунальну власність територіальної громади міста, більшість з яких знаходяться у руйнівному стані та не використовуються і становлять загрозу життю та здоров’ю людей, особливо дітей. 19 липня Рівненський апеляційний господарський суд розглянув апеляційну скаргу

Квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) м. Хмельницький на рішення Хмельницького господарського суду від 6 липня цього року про відмову у позові КЕВ щодо скасування рішення Славутської міської ради від 12.09.2006 року №14.1.2-4.2006. Зазначеним рішенням Славутська міська рада припинила право користування КЕВ земельними ділянками військових містечок №21 та №22 і прийняла вказані земельні ділянки від держави.

Та права громадян і юридичних осіб міста, а їх близько 500!, яким були передані земельні ділянки у власність та на праві користування, були відстояні в апеляційному суді. Рівненський апеляційний господарський суд відхилив апеляційну скаргу.

Проте, квартирно-екплуатаційний відділ м.Хмельницького вважає, що рішення господарського суду Хмельницької області та Постанова Рівненського апеляційного господарського суду прийняті з порушенням вимог чинного законодавства, при цьому судом як першої інстанції так і апеляційної інстанції та подає касаційну скаргу на рішення Господарського суду Хмельницької області від 06.06.2016 р. та постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 19.07.2016 р.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. цікаво—чим закінчилася судова тяганина між КЕВ то Оксаною Корнійчук (дружина голови Хмельницької ОДА)…НАПЕВНО ЇЇ ПЕРЕМОГОЮ В СУДІ …

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.