Квартирно-експлуатаційний відділ Хмельницького подав касацію щодо права користування земельними ділянками військових містечок у Славуті

Квартирно-екплуатаційний відділ Хмельницького подає касаційну скаргу на рішення Господарського суду Хмельницької області від 06.06.2016 р. та постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 19.07.2016 р. Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК.

У серпні 2006 року розпорядженням Кабінету Міністрів України №390-р від 08.07.2006 р. у власність територіальної громади міста Славути були передані комплекси військових містечок №21 та №22.

В період із 2007 року по 2016 рік міська рада передала у власність та на правах оренди ділянки зі складу земель колишніх військових містечок близько 500 фізичним та юридичним особам, пройшовши усі процедури, передбачені нормативно-правовими актами.

Ще частина майна разом із землею площею 5 га була передана безкоштовно в державну власність – місцевому професійно-технічному ліцею. Міська влада неодноразово зверталася до усіх державних інстанцій: самого Міністерства оборони, Кабінету Міністрів, Президента України, прокуратури, поліції щодо належного утримання об’єктів та можливості передачі фондів в комунальну власність територіальної громади міста, більшість з яких знаходяться у руйнівному стані та не використовуються і становлять загрозу життю та здоров’ю людей, особливо дітей. 19 липня Рівненський апеляційний господарський суд розглянув апеляційну скаргу

Квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) м. Хмельницький на рішення Хмельницького господарського суду від 6 липня цього року про відмову у позові КЕВ щодо скасування рішення Славутської міської ради від 12.09.2006 року №14.1.2-4.2006. Зазначеним рішенням Славутська міська рада припинила право користування КЕВ земельними ділянками військових містечок №21 та №22 і прийняла вказані земельні ділянки від держави.

Та права громадян і юридичних осіб міста, а їх близько 500!, яким були передані земельні ділянки у власність та на праві користування, були відстояні в апеляційному суді. Рівненський апеляційний господарський суд відхилив апеляційну скаргу.

Проте, квартирно-екплуатаційний відділ м.Хмельницького вважає, що рішення господарського суду Хмельницької області та Постанова Рівненського апеляційного господарського суду прийняті з порушенням вимог чинного законодавства, при цьому судом як першої інстанції так і апеляційної інстанції та подає касаційну скаргу на рішення Господарського суду Хмельницької області від 06.06.2016 р. та постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 19.07.2016 р.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. цікаво—чим закінчилася судова тяганина між КЕВ то Оксаною Корнійчук (дружина голови Хмельницької ОДА)…НАПЕВНО ЇЇ ПЕРЕМОГОЮ В СУДІ …

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.