У Кам’янці-Подільському пройде безкоштовна «Студенська «Республіка»

Протягом 1-4 вересня у Кам’янці-Подільському відбудеться молодіжне свято «Студентська республіка» на площі Польський ринок в Старому місті.

Як зазначили у міській раді, 1 вересня біля головної площі Старого міста вперше відбудеться студентський флеш-моб  із застосуванням фарб холі «Розфарбуймо світ!». Ці фарби останнім часом стали надзвичайно популярними при проведенні ігор, святкувань днів народжень та інших розваг. А вже другого вересня – студентський фестиваль фарб холі «Поринь у барви», де молодь завдяки яскравій палітрі кольорів представить свій навчальний заклад. Долучитися до «розфарбовування» своєї зовнішності можна буде з 14.00 до 16.00. До слова, фарби холі – абсолютно не шкідливі: натуральні, без консервантів, без запаху і смаку та легко змиваються.

Окрім того, упродовж всіх чотирьох днів фестивалю біля Ратуші працюватиме «Студентська «Республіка». Тут, з 16.00 і до вечора, безкоштовно даватимуть концерти популярні молодіжні музичні гурти, відбуватимуться розіграші білетів на «Республіку».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.