В Олуйка взялися за Симчишина і депутатів міськради через обмеження конкуренції на ринку будівництва

На сесії Хмельницької міської ради було прийнято рішення від 20.07.2016 №61 «Про запровадження засад державно-приватного партнерства під час будівництва  багатоквартирних житлових будинків». Вказаним рішенням встановлено порядок проведення конкурсу та вимоги до учасників.

Як з’ясувало Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, до кваліфікаційних умов для учасників конкурсу «На визначення приватного партнера для укладення договору у рамках державно-приватного партнерства на будівництво багатоквартирних житлових будинків», були включені вимоги, які створюють дискримінаційні умови.

Зокрема щодо наявності досвіду роботи на ринку будівництва на території саме міста Хмельницького, що суперечить вимогам пункту 16 порядку проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об’єктів державної, комунальної власності та об’єктів, які належать Автономній Республіці Крим та статті 3 Закону України «Про державно-приватне партнерство» та можуть обмежити право на допуск та участь у конкурсах окремих суб’єктів господарювання.

“Дії Хмельницької міської ради призводять до того, що суб’єкти господарювання, котрі, зокрема, протягом останніх трьох років не приймали участь у будівництві багатоквартирних житлових будинків у Хмельницькому у якості замовника або генпідрядника та не мають більше трирічного досвіду роботи на ринку будівництва на території міста заздалегідь позбавлені можливості прийняти участь у такому конкурсі та/або будуть недопущені до  нього”, – вважають в облАМК.

Розслідування у справі триває.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. “Схему” суперфіцій, як монополію в розподілі земельних ділянок під будівництво, також потрібно дослідити!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.