Хмельницька міськрада розраховує підтримати учасників АТО сумою 6 млн. грн

Хмельницька міська рада планує затвердити Програму соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2017 рр загальним кошторисом 5 млн. 976 тис. грн.

У проекті рішення зазначено, що левова частка коштів (2 млн. грн) спрямовується на надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції.

По 900 тис. грн буде виділено на забезпечення професійного навчання (перекваліфікація) учасників АТО (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку), а також на реабілітацію солдатів.

790 тис. грн направлять на компенсацію сплати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (незалежно від загальної площі житла з врахуванням наявних пільг) для сімей учасників АТО.

Реалізація заходів Програми сприятиме підтриманню належного морально- психологічного стану членів сімей учасників АТО, забезпеченню потреб у соціальному обслуговуванні та психологічній підтримці зазначених категорій осіб, вважає розробник міське управління праці та соціального захисту населення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. молоці. все правильно роблять.

  2. “левова частка коштів (2 млн. грн) спрямовується на надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції”- купляють людей

    • Ти падло, а не козак. На лікування на реабілітацію грошова допомога – це купляють?

  3. Грошова допомога учасникам АТО, це звісно добре! Проблема лише в тому, зо міський бюджет це як гаманець кожного жителя Хмельницького, а сволотівці так безглуздо тринькають гроші, не рахуючись із думкою громади.

    • Так. Це правда що свободівці тринькають нашими податками як хочуть. Скоро з прапорцем свободи можна буде безкоштовно в міському транспорті їздити.

    • Чому бездумно? В свободівців все робиться виключно для рейтингу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.