У Старокостянтинові “жеківці” прийшли на сесію відстоювати зростання тарифів

Працівники Старокостянтинівської ЖЕК 25 серпня прийшли на позачергову сесію міської ради з метою підтримати міського голову і відстояти можливість збільшення тарифів для населення міста.

Про це повідомляє сайт “Старокостянтинів небайдужий”.

“Чому ми прийшли і привели людей? Тому що ви не внесли зміни до нашого статуту!.. У нас немає резерву, в нас нема рентабельності, звідки я завтра буду працівникам виплачувати зарплату і платити за електроенергію, то навіщо ви накладуєте мораторій на збільшення тарифів?” – озвучила позицію колективу працівників головний бухгалтер ЖЕК Лукашенко Любов Володимирівна, яка очолювала своїх людей протягом засідання.

Під час засідання сесії міський голова Микола Мельничук так пояснив свою позицію щодо недоцільності заборони збільшення тарифів.

“Усі користуються субсидією, в кого низькі доходи, є такі громадяни, які абсолютно не сплачують за комунальні послуги, за них сплачує держава”, – сказав він.

Натомість депутати не змогли подолати вето щодо заборони до 1 січня 2017 року на підвищення усіх комунальних тарифів і не дійшли згоди навіть по порядку денному.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.