Сьогодні у Хмельницькому відкрили єдиний в Україні та 9-ий у світі Регіональний кінологічний навчальний центр Всесвітньої митної організації

Сьогодні на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС відкрили єдиний в Україні та 9-ий у світі Регіональний кінологічний навчальний центр Всесвітньої митної організації відкрито сьогодні. Про це повідомляє хмельницька ОДА.

В урочистостях взяли участь Голова ДФС України Роман Насіров, заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, голова обласної ради Михайло Загородний, міський голова Олександр Симчишин, представники митних адміністрацій Молдови, Польщі та Грузії, члени міжнародних організацій.

Напередодні, під час 127-128 сесій Ради митного співробітництва Всесвітньої митної організації, яка відбулась 16 липня 2016 року Роман Насіров та Куніо Мікурія підписали Меморандум про взаєморозуміння між Всесвітньою митною організацією і Державною фіскальною службою України про створення Регіонального навчального кінологічного центру Всесвітньої митної організації в м. Хмельницький, Україна”, яким фактично цей статус було затверджено.

У даному центрі готуватимуть кінологічні команди для потреб митних органів країн Східної Європи та Чорноморського басейну. Що, у свою чергу, надасть можливість забезпечити належний рівень підготовки службових собак ДФС завдяки отриманню досвіду та передових методик у галузі кінології.

Програма підготовки кінологічних команд включає первинну підготовку та спеціальний курс з пошуку наркотичних засобів, зброї та боєприпасів, тютюнових виробів, грошових знаків у вигляді банкнот та іншого. У складі мобільних кінологічних команд фахівці беруть участь у службових заходах у пунктах пропуску у зонах митного контролю.

 

1

2

3

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.