У Хресній ході з Кам’янця-Подільського до Почаївської Лаври йдуть вже понад 20 тисяч вірян

Багатотисячна Хресна хода з Кам’янця-Подільського наближається до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Напередодні учасники Хресної ходи, яких не менше двадцяти тисяч, дійшли до села Дзвиняча. Колона віруючих УПЦ МП розтягнулася на сім кілометрів.

Про це повідомляє «Голос столиці».

«Останній день – дуже важливий, відповідальний. Всі люди в очікуванні, тому що вони вже підходять до великої святині – святої Почаївської Лаври. Тому найголовніше сьогодні – особлива концентрація духовних наших сил, молитва. Люди йдуть вже майже тиждень, і вони зрозуміли, чому вони йдуть. У перші дні було важко, тому що люди не розуміли цього. А сьогодні можна сказати, що люди вже знають, що потрібно добре молитися, що потрібно виконувати благословення», – розповів протоієрей Андрій Сосюк, клірик собору Олександра Невського Кам’янця-Подільського.

Як відзначають самі паломники, Хресну ходу супроводжує особливий емоційний настрій.

«Коли приходиш в Почаївську Лавру і 10, 15, 20 тисяч людей приходять і всі стають на коліна – то не тільки мурашки по шкірі, але і сльози на очах», – розповів паломник Максим з Києва.

Нагадаємо, що 19 серпня після святкової Літургії з кафедрального собору міста Кам’янець-Подільський стартував Хресний хід. На той момент віруючих було до 4 тисяч. Велика частина паломників приєдналася до ходу в селі Довжок, де був відслужений молебень митрополит Кам’янець-Подільський та Городоцький Феодор.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Одурманені промосковські холуї………..

  • Це ти холуй уніатський !

   • До речі, про уніатів: а знаєш, скільки десятків тисяч щороку приходять на прощу в Зарваницю? Цьогоріч, наприклад, було понад 140 тис. Так що дерзайте, є ще куди рости. Ну, і, апріорі. Найкращі в архітектурному плані споруди Почаївської лаври були збудовані греко-католиками)))))
    Пи.Си. Якщо що, то я православний з Волині.

    • То їдь собі в Зарваницю. Що ти мелеш, твої уніати захоплювали Почаєвську Лавру і знищували православних. Православний він з Волині, запроданець ти уніатський. А знаєш ти скільки приняло участь в Хресних ходах по всій Україні, в сотні раз більше чим в Зарваниці, а в Києві скільки людей було, більше чим бешених уніатів на майдані.

 2. И чего эта вата кацапская Мацковского Паханата никак не успокоится?Ходят и ходят.

 3. Собаке не фиг делать,так она……..,а эти бродят по полям и весям!!!!!! Пусть бредут,юродивые, пока не надоест!!!!! Не надо на это убожество обращать внимания на которое они только и рассчитывают!!!

  • У тебе душа дявольська, тому ти і не зрозумієш, так і будеш бродити все життя з бесом а потім здохнеш по дявольськи

 4. убогие кто вам рабам дал слово и осуждать людей ?

 5. Да відчувають мосуовські попи свою кончину ось баламутять людей, чомуж вони раніше хрестних походів не організовували ? Як грекокатлики постійно це роблять, це чомусь нікого не дивувало та зараз не дивує, а московські попи думають їм це допоможе, ДУЛЬКИ, ГЕТЬ МОСКОВСЬКИХ ПОПІВ З УКРАЇНИ.

  • Слухай ти галицький бісо-уніат пиз.дуй на свою галіцію і там біснуйся. СМЕРДЮХ ГАЛИЦЬКИЙ !

  • ЧЕМОДАН ЗІБРАВ І ПИЗ,ДУЕШ ДУЕШ ДУЕШ НА ГАЛІЦІЮЮЮЮЮЮ !

 6. Убожества. Ви б краще українську мову вчили, а не брудом поливали людей.

  • Це ти правильно сказав “убожества” Тому що вони у Бога. А от ти біснуватий дявольський прислужник. Чого бісишься ? То тримай дявола дальше за бороду.

   • Це не вас стосується. Адресовано тим що вище коментували – УНІАТСЬКИМ МАЙДАНУТИМ БЕСАМ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.