У Хмельницькому затримано адвоката під час одержання 10 тис. доларів хабара

Cьогодні cлідчим відділом прокуратури Хмельницької області спільно зі співробітниками УСБУ в області затримано місцевого адвоката після одержання 10 тис. доларів хабара від жительки Хмельницького.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, встановлено, що упродовж тривалого часу зловмисник підбурював громадянку до надання неправомірної вигоди уповноваженим працівникам прокуратури та суду.

За ці гроші адвокат пообіцяв жінці вирішити з ними питання щодо перекваліфікації злочину у кримінальному провадженні відносно неї на більш м’який.

При одержанні обумовленої суми адвоката затримано, кошти вилучено.

Вирішується питання про повідомлення про підозру у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 (підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) КК України та обрання запобіжного заходу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. І хто черговий герой та жертва СБУшних агентів ??

 2. Треба називати прізвище цього ділка, а взагалі переважна більшість таких “адвокатів” повязана з суддями, тому треба не тільки його брати в кайданки, а заодно і суддю, якому мала належати суттєва доля цієї мзди.

  • Да, дружище, ты прав! Есть адвокаты – решалы, в основном как этот (бывший прокуратор, да и папа его, если не ошибаюсь, еще в 80-е, трудился в “великой” советской прокуратуре). А есть такие ( и они – чужаки и инопланетяне), которые идут по закону, их страшно дрочат менты, прокуроры и судьи, их сношает каждый гребанный чиновник, им никогда не платят большие гонорары, ибо их клиенты – не барыги с баблом, а простые люди. На этих адвокатах еще держится баланс добра и зла, как не пафосно это звучит, и они не позволяют разгуляться прокурорско- ментовско-судейской нечисти (какая ваша честь?! ваша сраная нечисть!!!). Эти адвокаты не боятся грызться с нечистью, и их боятся! Могу даже пофамильно некоторых назвать, этих бойцов…

 3. это далеко не жертва,это -делок еще тот.Саша Полищук-бывший прокурорский деятель,вымогатель и взяточник. Всю жизнь торгует СВОБОДОЙ.Увы, но товар ходовой…..

 4. Залишився прокурором, як тоді брав, так і зараз.. проте і процесауальний прокурор і суддя підуть тільки свідками…

 5. Звідки інфа про П.?

 6. А, це та що з головою ОСББ Барви (Озерна) подеребанили нежитлові пртміщення, а потім їх розпродали?

  • За Барви незнаю, вела мою справу… то їй під міліціонеру потрібно було 2 тисячі віддати, а потім судді 5 доларів взяла. А коли звернувся до іншого адвоката, пояснив що нічого того чим мене лякала і консультувала не могло б і закінчитись…. Просто витягнула крім адвокатських посмлуг ще зверху. Ні совісті, ні сорому потім людям в очі дивитись.

 7. Это же четверть миллиона! Ну и аппетиты! Зарплаты маленькие как много вымогают! Идет война тяжело живется а им подавай четверть миллиона!

 8. Вже є підозра.
  “26 серпня прокурор Хмельницької області повідомив затриманому адвокату про підозру у вчиненні корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 27 ч. 2 ст 15 ч. 3 ст. 369 (підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) КК України.”http://khmel.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=191287

 9. З такими адвокатами, ні в огланах прокуратури, ні в судах – КОРУПЦІЮ НЕ ПОБОРОТИ!!!!!!
  Де реакція Ради адвокатів Хмельницької області?

 10. В кого є № КП?
  Чому соло? Чому не тріо?)))) Не перевелись ще солісти в наших краях)))))) http://reyestr.court.gov.ua/Review/55685688

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.