Хмельницький може надати інвесторам дві ділянки під індуструальні парки – Симчишин

На території Хмельницького є дві ділянки, які теоретично можуть бути виділені інвесторам під будівництво індуструальних парків.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив міський голова Олександр Симчишин після ряду зустрічей з канадськими партнерами.

“У місті є два потенційних місця під індустріальні парки: у мікрорайоні Ракове площею 18 га і на вулиці Західна окружна – 17 га. Попередньо канадську сторону ця тема зацікавила”, – сказав градоначальник.

Симчишин додав, що у Хмельницькому на вересень цього року запланований форум з енергоефективності за участю представників Канади, а на весну 2017-го – проведення спільного бізнес-форуму нз метою підготовки якісної стратегії розвитку міста, створенні і діяльності Агенції розвитку міста.

За даними УНІАН, на території України існує 12 індустріальних парків. Фактично функціонують лише чотири.

Довідково. Індустріальний (промисловий) парк – визначена ініціатором створення індустріального парку відповідно до містобудівної документації облаштована відповідною інфраструктурою територія, у межах якої учасники індустріального парку можуть здійснювати господарську діяльність у сфері переробної промисловості, а також науково-дослідну діяльність, діяльність у сфері інформації і телекомунікацій на умовах, визначених цим Законом та договором про здійснення господарської діяльності у межах індустріального парку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Річний імміграційний план Канади на 2016 рік встановлює рекордне число іммігрантів – 300 тис. План демонструє найбільшу кількість іммігрантів у рік за останнє сторіччя в історії Канади, повідомляє портал Immigrant Today. http://gazeta.ua/articles/life/_kanada-planuye-prijnyati-rekordnu-kilkist-migrantiv-za-ostanni-100-rokiv/712947

  2. А мусорний завод коли?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.