Хмельницьким пройшовся кількатисячний парад вишиванок

На честь 25-річниці Дня незалежності України у Хмельницькому відбувся парад вишиванок.

Це вже сьомий щорічний парад вишиванок у Хмельницькому, у якому взяли участь до двох тисяч людей. Колона сформувалася на головній площі біля облдержадміністрації і пройшлася центральними вулицями міста. Частина людей у вишиванках несла кількаметровий жовто-блакитний стяг.

Учасники параду скандували “Слава Україні – Героя Слава”, “Україна понад усе”.

vysh

 

vysh2

 

vysh3

 

vysh6

vysh7

vysh8

vysh4

vysh9

vysh5

Усі фото Віталія Тараненка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Парад вишиванок дуже гарний, але настрій був зіпсований зранку у маршруті в тролейбусі № 12, №240, який іхав з Озерной. Настрій гарний, 10 година 15 хвилин сідаю на зупинці друга поліклініка на прс.МИру. у вишиванці, підходить кондуктор і каже платити за проїзд!!!! Я кажу вчора Ваш директор в інтернеті і всюди казав, що всі у вишиванках мають їздити безкоштовно, але вона відповіла, давай гроші за проїзд, мені директор нічого не казав, От пустослів цей директор!!!! Мабуть він вже відпрацював і йогго ніхто не хоче слухати. До речі я була не поодинока, решта пасажирів заходила у вишиванках і з них кондуктор вимагалаа і одержувала гроші за проїзд. Ганьба директору ГУБОШЛЕП ОДНИМ словом. Йди на відпочинок тебе ніхто не слухає, та й мера міста підводиш.

    • Ти шо халяви хочешь, тому що у вишиванку одів ? А на роботу працювати слабо ?

  2. Для попереднього комнтатора: будь людиною не пиши повідмлення, які мали місце 20 годин назад, бо це просто підло… по відношенню не тільки до місцевої влади , а взвгалі…у цей день.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.