У дворику Хмельницької ОДА під молитву та сніданок згадали про Україну

Керівництво Хмельницької ОДА і обласної ради організувало формат молитовного сніданку з церковнослужителями різних конфесій з нагоди Дня незалежності. Зустріч відбулася у внутрішньому дворику центральної адмінбудівлі.

DSC_0249

Як пояснив керівник обласної духовної ради, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський УПЦ КП, владика Антоній (Махота), на Хмельниччині започатковані нові відносини представників різних конфесій і органів влади.

DSC_0241

“Ми оголошуємо європейський формат спілкування духовних лідерів і влади у вигляді молитовного сніданку. Почуємо Слово Боже, а також намагатимемося посприяти, аби наша країна залишалася квітучою і нарешті прийшов мир та закінчилася війна на сході України”, – зазначив священнослужитель.

У вступних словах голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук і голова облради Михайло Загородний загострили увагу на збереженні єдності задля подолання російського агресора.

DSC_0246

 

DSC_0251

Секретар Хмельницької міськради Михайло Кривак частину виступу присвятив критеріям оцінки органів місцевого самоврядування. За його словами, “у владі мають бути вірюючі люди, з волею у серці, вірою у Бога і в Україну”.

Головний поліціянт Хмельницької області Микола Семенишин заявив, що саме в нашій області за підтримки влади і духовенства реалізовуються реформаторські проекти.

DSC_0263

Молитовний сніданок завершився символічною трапезою в облаштованих наметах.

Усі фото Віталія Тараненка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Національний Молитовний Сніданок (National Prayer Breakfast), що його проводять у Вашінгтоні (США) носить особливий дипломатичний характер, а те, що я маю можливість спостерігати в Хмельницькому мене дивує. Чому не був запрошений пан Рабин Олександр Фаінгольд, пан Карім Мухаммедов. Я переглянув статті у місцевих мass media і незнайшов їх у списку Духовної Ради. Чи це помилка – чи дискремінація за релігійною (національною) приналежністю. У США чи Европі то є недопустимо. Крім того, спостерігав дивну картуну, коли на заході Підняття Прапора України був присутній Митрополит православної церкви, що має розташування біля Regional Administration, та його не було запрошено також. Я думаю, що організаторам варто замислитись над тим, чи не стане такий захід ще більше вносити негаразди до житя міста і краю.

  • … спочатку пісня про холуїв на офіційному заході, потім Молитовний Сніданок невідомо з якої руки проведений…. Культура жжот… цікаво. що завтра буде….

   • Сьогодні на площі “Культура” “Культурі” кульки роздавала… так мило… не дітям, не учасникам АТО – о собі коханим… а завтра у дітей у вишиванках солодощі забирати будуть … ну щоб зліщі до ворогів України були….

    • Я таки помилився… цукерок небуло… вони додумались у дітей на параді кульки назад забирати… молодці… так тримати….

  • Духовна рада християнських релігійних організацій м. Хмельницького складається з тих християнських служителів, хто її утворив і відповідає вимогам спільно прийнятого Положення. А ви мабуть,бачили списки якоїсь іншої організації зі схожою назвою. У Духовну ради поки ввійшли представники не усіх християнських конфесій, хтояь не мав бажання, хтось не відповідає Положенню Про членство у ДР м. Хмельницького відкрите. І список буде поповнюватися.

 2. Просили ж Олександра Олександровича придивитись до “кадрової політики”, а він все чекає. Якщо він не може запропонувати “ригіоналу” Труновій інше місце роботи, то має відповідати за от такі ляпи. Він всеж таки очільник області – представник Гаранта.

  • Виходячи з трьох останніх коментарів, складається враження шо хтось лижі навострив керувати культурою. В своїй безмежно скромній уяві… Шановні кандидати. не відходьте далеко від культури. Ставайте поближче до Трунової! А може завтра ще культура тільки своїм буде кашу чи пряніки роздавати… Це ж не якісь там кульки…

 3. Культура культурой, а в отношении ряда конфессий была допущена некорректность, и в первую очередь относительно Владіки Антония (Фиалко)… Это промах (некомпетентность) организаторов: как заявлено – руководства ОГА и Обласной Рады… надеюсь они сделают выводы….

 4. Істинний католик ніколи не молитиметься спільно з єретиками, як і православний не молитиметься. На замітку 🙂

  • Люди схаменіться немає істиного католіка в Святому Писанні так як і істинного православного. Є люди яких стали, в Біблії написано, називати християнами. Єретик до уваги це той хто не віддає шану і славу Іісусу як спасителю і знущається над Святим Писанням доносячи його так як йому вигідно. А коли послідовники Христа обьєднуються для спільної молитви, це те до чого закликає Господь, тоді і трапляються зміни у сімьях, будинка, містах, країнах; до речі також у Біблії багато таких прикладів. Коли люди говорять окремо про католиків, православних, протистантів; нажаль ці люди далеко від Бога так як в руках ніколи не тримали Святого Писання.

   • Якраз єретики і всякі “пастори” в піджаках знущаються над Святим Писанням, перекручуючи його на свій лад і пудрять мозок людям.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.