У Кам’янці-Подільському встановлять лавочку-парасольку із сонячними батареями для підзарядки гаджетів

До 1 вересня у Кам’янці-Подільському повинні встановити велику сталеву лавочку у формі парасольки, яке буде обладнана сонячними батареями для підзарядки мобільних гаджетів.

Про це в коментарі НГП повідомив заступник Кам’янець-Подільського міського голови Сергій Бабій.

Нагадаємо, що в середині квітня цього року відбулось засідання комісії з відбору проектів з облаштування лавочок із сонячними батареями. Планувалось встановити лавки або альтанки, де завдяки виробленій електриці із сонячних батарей кам’янчани та гості міста матимуть змогу зарядити свої мобільні телефони чи планшети. Кам’янець-Подільський закупив 5 таких батарей. Тоді ж встановлення першої лавочки планувалось до Дня міста, яке пройшло у травні.

За словами Сергія Бабія, виготовляє гігантську парасольку відомий місцевий майстер Володимир Кирпіченко, розмір купола парасольки – 4 метри 20 сантиметрів. Станом на сьогодні, проект готовий вже на понад 50%, однак до нового навчального року лавочка вже буде введена в експлуатацію.

Наразі точне місце розташування сонячної лавки не відоме, один із варіантів – оглядовий майданчик №2 на Лебединому озері.

Загальна вартість проекту становить 50 тисяч гривень.

22

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Загалом мені подобаються подібні ініціативи, бо ми в плані технічного розвитку дуже відстаємо і подібні речі для нас майже диво. В той час як ми радіємо сонячним батаерям, Ілон Маск готує експедицію на Марс)
    Доречі, цікаво, яка у цієї батареї ємність і як швидко вона заряджає телефон. Бо моя портативна батарея Xiaomi http://fishki.ua/portativnye-batarei/brend-is-xiaomi/ на 10000 мАг повністю заряджає смартфон десь за 3 години і її ємності вистачає на 2 повних заряди. Чи не прийдеться мені півдня просидіти під деревом, щоб поповнити заряд хоча б на 20%? ))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.