У Славуті з держпідприємства розікрали пального на 3,4 млн. грн, які призначалися для Міноборони

З Державної організації «Комбінат «Естафета» (Славута) зник бензин марки А-76 (А-80), в кількості 686,269 тонн на суму 3 млн. грн. та дизпальне марки Л-0,2-62 в кількості 121,795 тонни на суму 416 тис. грн.

Про це стало відомо з ухвали Хмельницького міськрайонного суду від 16 серпня.

У матеріалах кримінального провадження, яке розслідує СУ обласної поліції сказано, що протягом 2007 року Державне агентство резерву України заклало до держрезерву автомобільний бензин марки А-76(А-80) та дизельне паливо марки Л-0,2-62. Місцем зберігання вказаних паливно-мастильних матеріалів визначено підприємство яке входить до системи державного резерву – Державну організацію «Комбінат «Естафета». Відповідно до наказу Держрезерву від 13.01.14 р. №7, на ДО «Комбінат «Естафета» проведено інвентаризацію матеріальних цінностей державного резерву, за висновками якої підтверджено наявність автомобільного бензину марки А-76(А-80) та дизельного палива марки Л-0,2-62, закладених в 2007 році.

Воднчоас протягом червня-жовтня 2014 року під час відвантаження зі складів ДО «Комбінат «Естафета» до Міністерства оборони України нафтопродуктів (призначалися на забезпечення виконання Указу Президента України від 17 березня 2014 р. N 303 “Про часткову мобілізацію”), виявлено відсутність пально-мастильних матеріалів.

“Таким чином, службові особи Державної організації «Комбінат «Естафета» незаконно реалізували матеріальні цінності державного резерву в загальній кількості 808,064 т на суму 3,4 млн. грн, зловживаючи своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, вчинили розтрату чужого майна в особливо великих розмірах”, – зазначено в судовій ухвалі.

Крім цього, під час проведення обшуку за місцем проживання в.о. начальника дільниці зберігання ДО «Комбінат Естафета» виявлено та вилучено доповідні адресовані директору за 2010, 2012, 2013 рік, в яких доповідається працівниками ДО про спостереження падіння рівня наливу і зменшення фактичної кількості зберігаємого падіння рівня наливу і зменшення фактичної кількості пального, а також закінчення терміну зберігання та недовантаження резервуарів №34,№40 до норми, акти комісій про пропозицію провести в стислий термін поетапне розвантаження резервуарів, з метою подальшого обстеження з дефектоскопією метало оболонки спеціалізованою організацією на предмет виявлення пошкоджень.

За даними відкритих реєстрів, з 2009 до 2016 років Державною організацією «Комбінат «Естафета» керував Олександр Бабійчук.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.