Під Хмельницьким знайшли мертвим волонтера Центру “Добриня”

Під Хмельницьким знайшли мертвим волонтера і співзасновника Хмельницького обласного благодійного фонду “Центр Добриня” Володимира Витишина.

Фото з "Фейсбуку"

Фото з “Фейсбуку”

Про це у “Фейсбуці” написав відомий активіст і волонтер Олексій Мочанов.

“Як же так? Сьогодні вранці знайшли зі слідами удушення на хмельницької дачі, недалеко від місця постійного проживання.
Водій швидкої. Парамедик. Волонтер. Позитив. Вегетеріанець. Непитущий (принаймні таким я його пам’ятаю з часу його першого приходу на співбесіду в ASAP, на базу Престиж Авто +, де тоді в Києві обслуговувалися машини фонду”, – зазначив Мочанов.

“Вовка готувався до дня народження, і думок на сумбур або негатив у нього не виникало. На передовій завжди категорично негативно відгукувався про бійців з усвідомленими самострілами або “самовибуху”. Видати його смерть за самогубство без неспростовних доказів – не вийде”, – додав друг загиблого волонтера.

У прес-службі обласної поліції “Незалежному громадському порталу” повідомили, що тіло Витишина було виявлено близько 19.00 21 серпня. Він повісився у власному будинку, що в селі Карпівці Хмельницького району. Візуальних ознак насильницької смерті не зафіксовано. Наразі триває судово-медична експертиза.

Відомості про факт внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 ККУ (умисне вбивство) з приміткою “Самогубство”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ждет такая незавидная судьба всех пособников хунтика. Думал подзаработать?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.