Прокурор Сус сховав хмельницьку бабусю, володарку позашляховика на мільйон

Заступник начальника департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Дмитро Сус, який засвітився у кількох скандалах, сховав від ЗМІ свою бабусю з Хмельницького Марію Юрчик, котра володіє автомобілем Audi Q7 вартістю 1 млн. грн.

Журналісти ТСН намагалися відшукати у Хмельницькому заможню бабусю, але спроба не увінчалася успіхом. За словами сусідів, літню жінку вчора ввечері, після оприлюдення інформації про дорогий автомобіль, забрали близькі.

Сам Дмитро Сус написав заяву до київської поліції, що іномарки вже немає. Буцімто уночі її вкрали.

Як стало відомо НГП, прокурор Дмитро Сус є рідним сином екс-начальника державної інспекції з контролю за цінами у Хмельницькій області Людмили Сус. Його матір після ліквідації інспекції останнім часом претендувала на одну з керівних посад у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Хмельницькій області. Але все марно.

Нагадаємо, що Департамент, в якому працює Дмитро Сус, назвають «департамент Кононенка-Грановського», за прізвищами депутатів від БПП Ігоря Кононенка та Олександра Грановського, яким приписують вплив на цей підрозділ ГПУ.

12 серпня представники цього департаменту незаконно затримали та протягом 11 годин без складання протоколів затримання утримували в ньому двох працівників оперативно-технічного підрозділу Національного антикорупційного бюро. Співробітники НАБУ на конспіративній квартирі поруч з вказаним департаментом ГПУ здійснювали спостереження за прокурорами в рамках кількох кримінальних проваджень.

Затримані працівники НАБУ повідомили про побиття, погрози та психологічний тиск. За їх словами, в цьому брав участь особисто Дмитро Сус. Повернув їх вночі до будівлі Національного антикорупційного бюро також особисто Дмитро Сус.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Бабулька проживает на Завадского – бывшее Завалье (этимологически – “за валом”, т.е. за пределами городских фортификаций), западная окраина города (за которой заканчивалась жизнь и начинались болота поймы р. Плоская), где еще каких-то 80 лет назад обиталось проскуровское социальное дно.

  2. Это оборотень, которых надо уничтожать !

  3. НЕ ХІЛО БАБКА БАБЛО ПІДНЯЛА У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ……..

  4. та з нього такий прокурор…., сиділо в прокуратурі Хмельницького району толку не могло вивести зі справами, тільки дядечко Львовський М. І., на той час заступник обласного прокурора прикривав. Як слідчий – то він повний нуль.

  5. Ага, Львовський ще той пі..рас і корупціонер. Прослідкуйте його біографію. Варто вернути назад на посаду і посадити!!!

  6. Взагалі. З мого курсу юридичного в Хмельницькому колгоспиники лізли в прокуратури і точно тільки колгоспники втрималися в прокуратурах. Може є і 1-2 начверть порядних з них, але наблюдав пару раз шо таке бидло безсовісне , забухане, неграмотне, заригане))… всі як на підбір.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.