Фестиваль «Республіка» привезе до Кам’янця-Подільского сто гуртів із восьми країн світу

Один із найбільших фестивалів в Україні не зрадить традиції і вже в шосте 1-4 вересня пройде на території Кам’янця-Подільського. Про це повідомляє сайт Кам’янець-Подільської міської ради.

Щороку організатори фестивалю «підкидають» своїм відвідувачам цікаві сюрпризи та новинки. Наприклад, цьогоріч «Республіка» триватиме чотири дні – з 1 до 4 вересня. Музична програма поповниться низкою гуртів і виконавців, які прийдуться до смаку всім віковим категоріям. На кількох сценах – біля Ратуші (безкоштовна), у Старій фортеці, на Південному дворику, валах – за цей час виступить близько ста колективів, які гратимуть не тільки важкий рок, але й легку музику – ф’южн, джаз, поп-музику. «Республіканців» очікують концерти Арсена Мірзояна, Еріки, «Скрябіна», «Трубєцкого», «Мотор’ролли», «The Hardkiss», Віктора Павліка, «Dakh Daughters», та багатьох інших.

З’являться цьогоріч на «Республіці» і нові персонажі – британський колектив «Molotov Jukebox» із солісткою – акторкою популярного серіалу «Гра престолів» Наталі Тена, та польський гурт «Chemia» на чолі з гендиректором «Укрзалізниці» Войцехом Бальчуном. Із останнім, до речі, будуть проведені перемовини на рахунок запуску додаткових потягів до Кам’янця-Подільського хоча б на період туристичного сезону.

Художня частина фесту буде не настільки яскраво представлена як у минулі роки, однак тут теж на кам’янчан чекають сюрпризи. За підтримки Посольства Швейцарії в Україні планується виконання спільного українсько-швейцарського муралу на тему дружби. Очікується приїзд швейцарських колективів, бізнесменів, офіційних осіб. Черговий малюнок повинен з’явитися на турбазі «Поділля», що на Руських фільварках. І особливо приємно, що залишити свою творчість у Кам’янці-Подільському проявив бажання Арсен Мірзоян, який, виявляється, не тільки співає, але й малює.

Для тих, хто любить спорт і ранкову фізкультуру, проводитимуться безкоштовні майстер-класи з йоги. А ще фахівці, які займаються психологічною реабілітацією військових, читатимуть під час фестивалю лекції.

Вартість квитка на один день фестивалю – 150 грн, тоді коли на три – 350 грн. Дітей до 12 років, дорослих у костюмах покемонів, учасників бойових дій та інших незахищених верств населення пускатимуть на фест безкоштовно.

Як зізнається директор фестивалю Андрій Зоін, «вивозити» «Республіку» за межі Кам’янця поки що організатори не збираються. А от нову локацію в самому місті їм, можливо, таки доведеться шукати.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.