Сина екс-мера Хмельницького змушують заплатити півмільйона на розвиток міста

Суд вирішив стягнути з ТОВ «Астеліт Поділля» 539 тис грн. на користь Хмельницької міськради на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

Про це свідчить рішення Господарського суду Хмельницької області від 1 серпня, пишуть “Наші гроші”.

«Астеліт Поділля» є замовником будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення по пров. І. Франка, 8, у місті Хмельницькому.

Як замовник будівництва фірма має сплатити до міського бюджету пайовий внесок на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

Міськрада і «Астеліт Поділля» уклали договір, яким визначили розмір пайового внеску, а також, що його треба сплатити до кінця березня 2016 р.

Однак фірма у встановлений строк пайовий внесок не сплатила. З матеріалів справи відомо, що міськрада незадовго до закінчення терміну нагадувала фірма про необхідність оплати.

Суд позов задовольнив і видав рішення про стягнення коштів. Інформації про апеляцію на рішення у судовому реєстрі немає.

Власниками «Астеліт Поділля» є Віктор Тютюнник і Сергій Чекман – син першого мера Хмельницького Михайла Чекмана (1990-2002). У 2002 році Михайло Чекман загинув в автокатастрофі.

В інтерв’ю син екс-мера розповідав, що зайнявся бізнесом ще у студентські роки і у 22 роки «з легкої батькової руки» став наймолодшим банкіром Хмельницького, очоливши філію «Брокбізнесбанку».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.