Три «Д» УКРОПу: Демократизація. Децентралізація. Девождизація.

Саме на таких засадах  ґрунтуватиметься  оновлена  партійна Конституція політсили «Українське обєднання патріотів – УКРОП» – партійний Статут. Обговорення його проходило 15 серпня  у Хмельницькому на Х Конференції  обласної організації. Близько ста чоловік, серед яких були делегати від районів, депутати – укропівці рад різних рівнів та просто прихильники партії, не залишилися байдужими при обговоренні основного партійного документу.

Дієві соціальні ліфти, формування кадрового резерву, унеможливлення  узурпації влади в партії. Це лише частина тих глобальних змін, які передбачає  оновлений  Статут. Представники робочої групи з його розробки – Оксана ТУНІК-ФРИЗ та Олена ГАЛКІНА, заступник керівника департаменту організаційно-методичного забезпечення депутатів місцевих рад Секретаріату партії «Українське обєднання патріотів – УКРОП» Марія БІЛІНСЬКА, які представляли новий документ хмельничанам, переконані, що аналогів цього  документу  не має жодна політична партія нашої країни. Адже при його підготовці були проаналізовані найкращі зразки  Статутів політсил Европита Америки.

«Нова редакція  нашого Статуту спрямована на підвищення ролі рядових партійців та первинних осередків», – наголосила у своїй промові ОксанаТУНІК – ФРИЗ.  « У ньому закладені нові прозорі процедури прийому в партіюта виключення з неї».

Не менш важливим, за словами Олени ГАЛКІНОЇ, є інноваційне  нововведення-запровадження  внутрішньопартійного праймеріз, обрання представників всіх областей до керівних органів партії, можливість висловлювати недовіру лідерам.

«Партійне будівництво сьогодні потребує децентралізації і  демократизації», –  переконана Марія БІЛІНСЬКА.«Політрада має дослухатися до регіонів, а ті, в свою чергу, мають мати право голосу в ній. Оновлений Статут дасть можливість підсилити роль регіонів у партії», – наголосила вона.

«Ми є партія патріотів, а відтак, зібравши серед своїх  однодумців активістів, громадських діячів, професіоналів, волонтерів, молодь  ми повинні зробити партію більш прогресивною та європейською. Саме  на це і націлений оновлений  Статут», – зауважив у своїй промові Голова Хмельницької обласної організації  політичної партії «Українське обєднання патріотів – УКРОП» Дмитро ЙОВДІЙ.

2

У бурхливому обговоренні, делегати Х Конференції підримали  проект оновленої партійної Конституції та  внесли свої конструктивні пропозиції. Разом з тим, було обрано  14 делегатів від Хмельниччини на Х Зїзд партії, який має пройти у вересні в Києві. Саме на ньому буде затверджено остаточний проект Статуту та обрано нові керівні органи.

Для Хмельницького УКРОПу день проведення партійної Конференції ознаменувався ще однією подією – відкриттям Громадської приймальні. Розташували її в обласному центрі за адресою  вул. Шевченка, 46/2. Звертатися сюди можливо і  за телефонами 063 537 592, 098 465 88 51.

Працювати на людей і для людей – головне завдання кожного патріота – укропівця. Відкриття ж Громадської приймальні дасть можливість бути ближчими до громади.

1

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. А може : Укради, Убий, Уродуй.

  2. ДОВІДНИК 2016 МІЖНАРОДНИХ ПРОЕКТІВ І ПРОГРАМ У СФЕРІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТА РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ В УКРАЇНІ:

    http://www.auc.org.ua/sites/default/files/dd_0.pdf

  3. Оголошено конкурсний набір до чергової Школи місцевого самоврядування #DESPRO, яка розпочнеться вже у вересні 2016 року. Якщо Ви є представником #ОМС , членом всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування – не зволікайте можливістю підвищити власну професійну #спроможність. Деталі – http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1704

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.