Audi Q7, на якому їздить скандальний прокурор Сус, записана на бабусю з Хмельницького

Заступник начальника департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Дмитро Сус користується Audi Q7, яка записана на Марію Юрчик, 1930 р.н. з Хмельницького.

Це засвідчує відповідь з реєстру власників автотранспортних засобів МВС, отримана журналістами програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

reestr-mvs

85-річна Марія Юрчик стала власницею цього кросоверу у червні 2015 р. На вторинному ринку Audi Q7 коштує 35-40 тис. дол. (875 тис. – 1 млн грн.).

audi-bu-tsena

 

Нагадаємо, що Департамент, в якому працює Дмитро Сус, назвають «департамент Кононенка-Грановського», за прізвищами депутатів від БПП Ігоря Кононенка та Олександра Грановського, яким приписують вплив на цей підрозділ ГПУ.

12 серпня представники цього департаменту незаконно затримали та протягом 11 годин без складання протоколів затримання утримували в ньому двох працівників оперативно-технічного підрозділу Національного антикорупційного бюро. Співробітники НАБУ на конспіративній квартирі поруч з вказаним департаментом ГПУ здійснювали спостереження за прокурорами в рамках кількох кримінальних проваджень.

Затримані працівники НАБУ повідомили про побиття, погрози та психологічний тиск. За їх словами, в цьому брав участь особисто Дмитро Сус. Повернув їх вночі до будівлі Національного антикорупційного бюро також особисто Дмитро Сус.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Это один из “оборотней”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.