У Хмельницькому створили духовну раду, яку очолив митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський УПЦ КП Владика Антоній

Днями у Хмельницькому утворено духовну раду, яка об’єднує представників 18 релігійних конфесій, головою цієї громадської інституції, терміном на один рік, обрано Високопреосвященного Владику Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Української Православної Церкви Київського Патріархату. Про це повідомляє прес-центр Хмельницької єпархії УПЦ КП.

Вчора голова обласної ради Михайло Загородний разом із головою облдержадміністрації Олександром Корнійчуком зустрілися із членами нещодавно створеної Хмельницької духовної ради.

У ході зустрічі представлено статутні завдання та умови роботи духовної ради. Варто зазначити, що дана рада функціонує та приймає рішення шляхом консенсусу та повного порозуміння і є відкритою для усіх релігійних конфесій.

Крім цього, відбулось обговорення актуального на сьогодні питання щодо заходів з відзначення річниці незалежності України. Серед ряду запропонованих заходів обговорено проведення «молитовного сніданку», як прикладу об’єднання та єдності заради миру на рідній землі.

Голова Духовної ради, Високопреосвященний Владика Антоній зазначив, що її створення символом возз’єднання духовних думок усіх конфесій громадян нашої області.

Духовна рада функціонує та приймає рішення шляхом консенсусу та повного порозуміння і є відкритою для усіх релігійних конфесій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. … от в мене питання: а хтось поцікавився наявністю статутних документів (положення,протоколу зборів), перед проведенням таких зустрічей… документів, які б свідчили про створення такої “Ради”…. чи Владислав Васильович пообіцяв по “демократичному” підготувати все “заднім” числом…???????
    Назвали б – “Зустріч керівників релігійних організацій із представниками влади” – було б простіше… а то – “Рада” …
    можливо тому. що комусь можна бути “головою ради”…?????????? )))))))

    … і де поділись представники Української православної церкви, тобто, вибачте – “московського патріархату… до них належать десь 25% всіх релігійних організацій міста… їх що – забули запросити? Певне Москва завадила знов…)))))))))

  2. Теж мені рада, сатаністи філарета.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.