У Старокостянтинові активісти вимагають перевірити роботу акумуляторного заводу через побоювання екологічної шкоди

Учора старокостянтинівські активісти блокували акумуляторний завод через побоювання екологічної шкоди, яку може завдати виявлене нещодавно на заводі озеро невідомої рідини. Про це повідомляє сайт «Старокостянтинів небайдужий».

В процесі складних перемовин з директором було прийняте рішення пустити на територію лише депутатів, при цьому у них відбирали телефони.

Директор заводу Олександр Душенко говорить, що труба із стоками була “порушенням процесу”, котре допустив майстер зміни, який не знав куди подіти “дистильовану воду”. Працівника відповідно позбавили премії і ситуацію виправили. Більше того, директор ініціював перевірку підприємства екологічною інспекцією

Місцеві ж мешканці запевняють, що цими вихідними на заводі кипіла робота по усуненню порушень.

“Як ми і передбачали на місці вже позамітали сліди. Немає там ні труби, ні стоків. Але ми маємо зафіксований факт порушення і будемо продовжувати досліджувати це питання. В цей час, поки екологічна інспекція з депутатами міської ради відбирає проби ґрунту на заводі “Мегатекс Індастріал”, у міській раді на вимогу 20 депутатів видали розпорядження про скликання позачергової сесії, яка відбудеться 17 серпня о 10:00 в приміщенні Старокостянтинівсьої гімназії. У своєму зверненні депутати вимагають запросити на сесійне засідання усі відповідні контролюючі служби, щоб розібратися у ситуації, яка була зафіксована депутатами ради. Усі жителі міста, яким важлива екологічна ситуація у Старокостянтинові, приходьте на пленарне засідання”, – пише на своїй сторінці у Фейсбук депутат міської ради Олександр Афанасьєв.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Це не є слуги народу, це є стервятники – яким байдуже на те що завдяки цему заводові ще якась частинка населення міста має змогу якось стягнути кінці та прогодувати свої родини. Вони того не зрозуміють тому що наші обранці звикли паратизувати на тілах своїх виборців. І тому: проблеми народу “вождів” не хвилюють.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.