У Хмельницькій ОДА нараховується 63 вакантних посад, на які будуть оголошені конкурси

На 1 серпня у структурі Хмельницької облдержадміністрації нараховується 63 вакантних посад, на які будуть оголошені конкурси.

Про це повідомив т.в.о. заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Олег Кузмінчук у відповіді на інформаційний запит.

Наразі “обезголовленими” залишаються посади першого заступника і двох заступників голови ОДА, начальника управління молоді та спорту, директорів департаменту агропромислового розвитку, департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури.

Конкурс на зайняття вакантних посад першого заступника голови, заступника голови, заступника голови – керівника апарату Хмельницької обласної державної адміністрації проводитиме конкурсна комісія, утворена керівником Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Разом з тим, 10 травня голова Хмельницької облдержадміністрації призначив трьох посадовців на посади т.в.о заступників.10 травня голова Хмельницької облдержадміністрації призначив трьох посадовців на посади т.в.о заступників. Так, Олега Гуменного було призначено на посаду тимчасово виконувача обов’язків першого заступника голови ОДА, Валерія Олійника – тимчасово виконувача обов’язків заступника голови ОДА, Олега Кузмінчука – тимчасово виконувача обов’язків заступника голови-керівника апарату ОДА.

Що стосується заміщення посад на категорією “А” (голови районних державних адміністрацій), то на 9 серпня конкурси на зайняття цих посад державної служби не оголошені.

Як відомо, з 1 травня 2016 року набирав чинності закон про державну службу.Згідно з ним, кандидати на заміщення вакантних посад у структурі ОДА мають обов’язково пройти оцінювання Комісією з питань вищого корпусу державної служби.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.