Корнійчук накрив “точку”, де 14-річні діти випалювали деревне вугілля

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук заявив про незаконне випалювання деревного вугілля на території населених пунктів Деражнянського району (села Нижнє та Слобідка Кальнянська).

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“В період дії суцільних мораторіїв на перевірки, такий нескладний спосіб виробництва багато хто хоче використовувати для свого збагачення. Підприємливі суб’єкти не вдаються ні до постановки на податковий облік, ні до реєстрації найманої праці, ні до атестації виробництва та отримання спеціальних дозволів. При цьому, діяльність з випалювання деревного вугілля є шкідливим виробництвом. Обурює те, що такі «підприємці» не гребують нічим… є інформація, що у них працювали навіть 14 річні діти”, – зазначив очільник області.

Корнійчук додав, що оцінку цим фактам дадуть правоохоронні органи. Крім того, буде проводиться перевірка і щодо поставок деревини для виробництва вугілля з лісогосподарських підприємств.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Такой нелегальный бизнес процветает по всей области.В Летичевском районе около 100 бочек стоит.В Старосинявском районе уже несколько лет нелегально работают.Сначало были в с.УласовоРусановка,но после нескольких пожаров жители села их выгнали.Теперь они выкупили тракторный парк в с.Заставцы и усиленно работают над востановлением производства.Люди работают нелегально и месное начальство все прикрывает (полиция,налоговая,администрация)!!!!!

  2. Треба закривати такі лавочки. В мене знайомий там працював просто в нелюдських умовах!

  3. Древесный уголь -неотемлемая часть производства во многих отраслях. Незаконное производство чего угодно, это наказуемо. Но упор отдельных личностей на проверки только определённого вида деятельности, это без сомнения настораживает. Что делать тем, кто работает со всеми необходимыми документами и его на ровне с другими пытаются прикрыть, основываясь на нарушения со стороны злоумышлеников? Может закроем все фабрики, заводы и предприятия? Со временем они конечно продолжат работу, только под управлением кума, брата, свата нашего ДОЛЕСТНОГО губернатора))

  4. У меня брат на Новаторе работает. Тоже кстати в условия не ахти. Получил за месяц полных трудодней 1800грн. Людей отправляют в неоплачиваемый отпуск. Зато раздевалку 3*5 отремонтировали за 2, 5млн гривень. Вопрос: Куда смотрит фискальная служба со своими проверками. Советую губернатору уделить внимание на реальные проблемы.

  5. От дивлюсь на цього ХРЯКА, який їздить на авто дорожче 30тис.дол., і думаю: скільки мені,як дрібному підприємцю,який паше з ранку до ночі,треба збирати на таке авто, вже не кажучи про будинок.Може дійсно хто більше говоре і менше робе, той більше має?Він біснується на відео “все горить,все димить”.А на якому підприємстві нічого не горіть і не димить?Хіба що на мануфактурі.З жиру бісяться от і все.Якщо без документів, то це не лише у цій отраслі.В нас цілі заводи мільйонні статки відмивають і не сплочують необхідні податки.Сумніваюся, що він викрив мільйонний бізнес))))))Піар чистої води.Корнійчук,піди ще бабку в переході з петрушкою з власного городу викрий.Я так зрозумім,що майдан цих ЖИРДЯЇВ нічого не навчим.Треба все по новому і при тому вже довести до логічного кінця – НА ПАЛЮ цих ТРУТНІВ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.