Будівництво школи і сільського клубу в Новолабуні зросло вдвічі – до 45 млн. грн

ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” за результатами тендера 11 серпня уклало угоду з ТОВ «Будівельна виробнича компанія «Форвард Плюс» (Нетішин) на будівництво школи і сільського клубу в с. Новолабунь Полонського району (І і ІІ черга).

Загальна вартість робіт становить 45 млн. 618 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Протягом 2016-2018 років переможець торгів має збудувати школу на 274 учня і клуб на 400 відвідувачів.

Фінансування здійснюватиметься за кошти місцевих бюджетів і коштів державних цільових фондів.

Єдиним конкурентом виступило хмельницьке ТОВ «Поділля-Інвест Сіті», яке запропонувало ціну вищу на 0,15%.

За даними сайту “Наші гроші”, тендер на будівництво школи і сільського клубу в Новолабуні проводився двічі: у 2012 і 2013 роках. Тоді торги вартістю 20,88 млн грн і 20,68 млн грн. вигравало ТОВ «Поділля Рембуд».

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, засновником і власником ТОВ «Будівельна виробнича компанія «Форвард Плюс» є нетішинець Олександр Клімчук.

Розмір статутного капіталу підприємства становить 34,8 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. За такі кошти можна було і промислове підприємство збудувати! Знову Гладуняк, Корнійчук, Дехтярук ( Слон ) дєрбанять бюджет! ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

    • Ну і до чого тут ті дядьки , що ви їх назвали? Аби пукнути? Долар з 13 року виріс втричі!!! Будівництво вдвічі, в прольоті будівельник. Як будівельник кажу, нема вже тих заробітків, нема. Всі заглядаємо на закордон, куди б звалити звідси з дітьми.

  2. Шановний анонімний! Ці дядьки до того, що вони завжди крали з бюджету! А якщо співставити факти про те, що Гладуняк очолює бюджетну комісію, підприємство забудовник з Нетішина,Дехтярук – людина Корнійчука і Гладуняка, то і висновкивідповідні

    • Треба наводити факти з конкретних питань, аргументувати, інакше це не розмова, а просто “всі дурні, всі злодії”. Долар виріс втричі, ціна будівництва вдвічі, хоча мала б теж втричі. Це факт.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.