Які ініціативи хмельничан отримали фінансування від міської ради

Цього року міська рада вперше провела конкурс громадських ініціатив. Хмельничани мали змогу написати та подати проект, а конкурсна комісія визначала переможців. Цього року на соціальні ініціативи роздали майже мільйон гривень з міського бюджету. Всього було 13 переможців.

 1. Створення кабінету допомоги вагітним жінкам та породіллям у кризових ситуаціях.

Проект спрямований на матеріальну, соціальну та психологічну підтримку вагітних жінок та їх чоловіків у кризових ситуаціях, запобігання небажаним абортам, відновлення жінок після абортів та переривання вагітності. Передбачає гуманітарну допомогу жінкам, які потрапили у скрутне становище, проведення зустрічей, зборів, тренінгів та семінарів з метою запобігання кризовим ситуаціям під час вагітності. Проект реалізовуватиме ГО «Хмельницька група підтримки грудного вигодовування «ЩАСЛИВЕ МАТЕРИНСТВО». На нього виділено 94 тис. грн.

 1. Допомога дітям з аутизмом та іншими психомовленнєвими особливостями «Я МОЖУ». Проект спрямований на допомогу дітям з аутизмом та іншими психомовленнєвими особливостями, покликаний інтегрувати дітей з РАС та психомовленнєвими особливостями в загальноосвітній простір держави, сприяти розбудові інклюзії, пропагувати толерантне ставлення до дітей з особливими потребами, проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу тощо. Проект реалізовуватиме ГО «Допомога дітям з аутизмом та іншими психомовленнєвими особливостями «Я МОЖУ». На нього виділили 75203 гривень.
 2. Покращення санітарно-гігієнічних умов проживання (облаштування душової кімнати) та проведення заходів по енергозбереженню (встановлення загального та індивідуальних лічильників)    мешканців  3-го поверху гуртожитку  по  вул. Інститутській, 8, в м. Хмельницькому. Проект спрямований на підтримку громадських ініціатив, акумуляцію ресурсів міської влади та громадськості для вирішення конкретних проблем покращення санітарно-гігієнічних умов проживання та проведення заходів з енергозбереження в сімейному гуртожитку. Ініціаторами проекту є ініціативна група мешканців гуртожитку № 3 на вул. Інститутській, 8.   Їм виділено 46,5 тис. грн
 3. Доступна школа. В рамках проекту у Хмельницькій ЗОШ № 8 створять доступне середовище для інклюзивної освіти школярів старших класів, які мають інвалідність та виховання толерантності, а також взаємоповаги між школярами. Проект реалізовуватиме ГО «Хмельницьке товариство молодих інвалідів». На нього виділили 89,5 тис. грн.
 4. Історія нашого міста. Проект спрямований на ознайомлення гостей та мешканців міста Хмельницького з його історією та культурою, виховання патріотизму у хмельничан, любові до рідного краю. Його реалізацією займатиметься ОГО «Центр Стратегічних Ініціатив (ЦСІ)». Виділено 60 тис. грн.
 5. Інтернет для жінок: складно чи реально? Проект спрямований на активізацію участі жінок міста у процесах демократизації суспільства, забезпечення їх обізнаності у використанні інтернет-ресурсів та сучасних технологій. Проект подала громадська організація “Хмельницька міська рада жінок” та отримала на його реалізацію 8 тисяч гривень.
 6. Регіональний центр реабілітації та соціального розвитку. Проект спрямований на соціальну допомогу малозабезпеченим та хворим мешканцям міста, покращення благополуччя громади та духовне процвітання. Його реалізовуватиме РО «Хмельницька іудейська релігійна громада (незалежна)». На це виділили 100 тисяч гривень.
 7. Відновлення Народного Будинку в Гречанах. Цей проект подала ГО «Хмельницький обласний осередок спілки поляків України». Проект спрямований на підвищення рівня надання культурно-мистецьких, освітянських послуг та активізацію громадських ініціатив у мікрорайоні Гречани. На це виділили 100 тисяч гривень.
 8. Інклюзивний дитячий клуб. В рамках проекту планують створити альтернативний дошкільний заклад для різних категорій дітей у м. Хмельницькому, пріоритетним напрямком якого є соціалізація дітей із особливими потребами та їх співіснування із здоровими дітьми. На це виділили 34,3 тис. грн.
 9. Встановлення дитячих майданчиків та спортивних комплексів. Проект подав комітет самоорганізації населення мікрорайону Гречани. Планується розвивати молодіжний спорт та пропагувати здоровий спосіб життя. На це виділили 100 тис. грн.
 10. Дольове фінансування ремонту дороги по вул. Івана Підкови за участю громади житлового кварталу. Проект подано ініціативною групою громадян. Проект спрямований на розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури міста та покликаний об’єднати і створити стійку громаду навколо ініціативних громадян для вирішення поточних проблем житлового кварталу на вул. І. Підкови власними зусиллями, а також спонукати громадян інших житлових кварталів об’єднуватися у громади для вирішення спільних проблем. На це виділено 100 тис. грн.
 11. Дитячо-спортивний майданчик. Проект поданий комітетом самоорганізації населення мікрорайону Ружична. В його рамках планують розвинути спортивну інфраструктуру міста, що у подальшому сприятиме вихованню у молоді звички до активного та здорового способу життя. На це виділено 97 тис. грн.
 12. Спортивний майданчик для молоді. Проект спрямований на встановлення та облаштування комфортного спортивного майданчику, створення належних умов для організації корисного дозвілля молоді та впровадження здорового способу життя. Проект подала Ініціативна група громадян з розвитку та благоустрою парку ім. М. Чекмана, направленого на здорове дозвілля дітей та молоді. На це виділено 85 тис. грн.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.