Міський голова Славути попросив збільшити медичну субвенцію

Міський голова Василь Сидор звернувся до чиновників вищого рівня з проханням посприяти у збільшенні медичної субвенції для Славутчини. Про це повідомляє офіційний сайт міста Славута.

«Голові Верховної Ради України А.В. Парубію

Депутату Верховної Ради України Р.М. Мацолі

В.о. міністра охорони здоров’я України У.Н. Супрун

У відповідь на численні звернення місцевих органів влади щодо недостатньої забезпеченості на 2016 рік видатків місцевих бюджетів на охорону здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції, на адресу виконавчого комітету Славутської міської ради надійшло роз’яснення Міністерства фінансів України, згідно з яким розрахунок медичної субвенції на 2016 рік здійснено з врахуванням норм постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 року « Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тисяч населення», відповідно до якої має бути забезпечена оптимізація мережі вторинної та третинної медичної допомоги, що сприятиме створенню умов для ефективного використання матеріальних, трудових і фінансових ресурсів.

Міністерство фінансів наголошує, що незабезпеченість видатків на охорону здоров’я, пов’язана з неефективним проведенням заходів з оптимізації мережі закладів охорони здоров’я, невиконанням постанов Кабінету Міністрів України від 23.01.2015 року №11 і від 25.11.2015 року №1024 , про що свідчить інформація щодо штатної чисельності працівників та ліжкового фонду закладів охорони здоров’я з урахуванням планів оптимізації до кінця року, надана департаментами фінансів обласних державних адміністрацій.

Відповідно до планів оптимізації Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА щодо економічного та раціонального використання коштів, Славутською центральною районною лікарнею та КЗ « Славутський центр ПМСД» здійснено всі заплановані на перше півріччя заходи. Проте ці заходи не дають можливість покрити витрати на забезпечення закладів медицини.

Дефіцит коштів в Славутській центральній районній лікарні становить 4013066 грн., в КЗ «Славутський центр ПМСД» 1669680 грн.

Вважаємо, що подальше скорочення або закриття структурних підрозділів охорони здоров’я є деструктивним та таким, що значно погіршить рівень та об’єм надання медичної допомоги населенню.

В зв’язку з цим, Славутська міська рада звертається до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання щодо збільшення медичної субвенції для Славутського району.

Міський голова В.Б.Сидор»

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.