Через півроку взятих обіцянок, “герегівці” таки взялися за демонтаж металобрухту на “Співочому полі”

Команда ТОВ “Епіцентр К” через півроку після взятих обіцянок взялася за демонтаж металобрухту на колишньому “Співочому полі” у районі річки Південний Буг, що у Хмельницькому.

Скрін-шот з Youtube

Скрін-шот з Youtube

Про це повідомляє 33 канал.

ЗМІ припускає, що на звільненому від залізяччя місці, може вирости готель. У квітні міська рада продала право оренди терміном 3 роки на земельну ділянку площею 0,07 га (вул. Зарічанська, 9/2) під будівництво готелю.

Разом з тим, мер Олександр Симчишин раніше у коментарі НГП заявив, що на місці металобрухту з’являться два відкритих тренувальних футбольних поля.

Довідково. Наприкінці 80-х років минулого століття вздовж річки Південний Буг побудували  “Співоче поле”. Його відкрили під час святкування всеукраїнського фестивалю народної творчості. Задуманого на його місці культурно-розважального центру відкрити тут не вдалося – частину території зайняли торгові центри та гіпермаркет «Епіцентр». Саме останній і повинен був прибрати металобрухт із “Співочого поля”, але за майже 10 років зробити цього не зробив.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Якби не хотілося там будуватися, то брухт і далі лежав би.

  2. Менше 5 місяців, а не півроку. Навіщо ви брешете?

  3. Та де там! 2 з половиною роки обіцяли забрати металолом. Нарешті

  4. Герега маладєц. Хоч шось робе.

  5. Так повинно бути. МДля чого писати негативні коментарі. Симчишин сказав, люди взяли зобов’язання і виконали. По діловому. і Правильно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.