У Нетішині вирішили створити інфраструктуру для велосипедистів

Днями під скеруванням міського голови Олександра Супрунюка відбулася зустріч, під час якої йшлося про розвиток велосипедної інфраструктури у м. Нетішині. Про це повідомляє Нетішинська міська рада.

До розмови, окрім працівників виконавчого комітету міської ради та його структурних підрозділів, була залучена громадськість – представники нещодавно створеної ініціативної групи.

Хоча велосипедний бум у Нетішині ще попереду, вже зараз триває рух йому на зустріч, аби врешті-решт забезпечити безпечне, цивілізоване та комфортне пересування велосипедистів містом.

Як зазначає Любов Керницька, головний архітектор міста-керівник профільного управління виконкому міськради, присутні визначили основні напрямки трасування велодоріжок і велосмуг, а заодно – створення відповідної інфраструктури.

Олександр Супрунюк запропонував проектним організаціям долучитися до справи шляхом розробки та надання ескізних пропозицій.

Втілення в життя проекту, практичний результат від якого – поява на території міста вже згадуваної мережі велодоріжок і велосмуг, а також велопарковок і веломайстерень тощо, розглядатиметься спільно з улаштуванням по периметру 1-4 мікрорайонів місць паркування транспортних засобів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.