ВО «Батьківщина» лідирує – соціологічне дослідження

Компанія GfK Ukraine провела соціологічне дослідження громадської думки, згідно з результатами якого лідером народних уподобань на виборах до Верховної Ради стабільно залишається  ВО «Батьківщина». У президентському рейтингу вкотре перше місце посідає Юлія Тимошенко.

Опитування проводили в усіх регіонах України, окрім Автономної Республіки Крим. У Донецькій та Луганській областях – лише на територіях, що контролюються Україною.

Отже, українців запитали, які партії вони б підтримали на парламентських виборах, якби такі відбувалися наступної неділі. З’ясувалося, що п’ятивідсотковий бар’єр подолали б вісім політичних сил. На першому місці ВО «Батьківщина», яка отримала 20% голосів опитуваних. Далі йдуть: «Опозиційний блок» – 17%, «Радикальна партія Ляшка» – 14% , «Самопоміч» – 12%, Блок Петра Порошенка – 8%, «Громадянська позиція» – 8%, «Свобода» – 6%, «УКРОП» – 6%. Тим часом одну з найбільших фракцій у нинішній ВР – «Народний фронт» нині підтримують лише 1% виборців! Вагаються з відповіддю 20% респондентів. А 13% українців взагалі не підуть на вибори.

До речі, в середині червня Київський міжнародний інститут  соціологічних досліджень (КМІС) проводив схоже опитування. Згідно з його результатами, до парламенту потрапили б шість політичних партій. Порівнюючи обидва рейтинги, можна зауважити, що найбільшого падіння зазнав БПП (з 13% до 8%).

Також респонденти розповіли, кого б хотіли бачити майбутнім президентом України (якби вибори відбувалися наступної неділі). Першість тримає лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, яку підтримують 21% українців. Юрій Бойко та Олег Ляшко отримали по 15% голосів. Далі в списку: Петро Порошенко – 14%, Анатолій Гриценко – 12%, Андрій Садовий – 12%…Поки що не визначилися зі своїми пріоритетами 23% опитаних. Не підуть на президентські вибори 15% громадян.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Все тот же кал. Разной степени вони, только.

  2. Відношення до бпп нульове….
    Схід і так ясно: відродження та опозиційний блок…
    А по результатах батьківщини щось я сумніваюсь….

  3. Або це мальовані рейтинги, або наш народ дрімуче бидло, яке заслуговує на те, що має. Інакше це не пояснюється.

  4. Юлька із Савченко якийсь театр знущання.

  5. Все ще мріють вісмоктати у ляшка. Фу гидото.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.