Голова Хмельницької ОДА надав у користування 3,47 га лісу фірмі нардепа Лабазюка

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук надав у користування ТОВ “Саман-Глей” (Волочиський район) лісову ділянку площею 3,47 га.

Як сказано у розпорядженні очільника області від 5 серпня №323, ділянку передано у довгострокове тимчасове користування для культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних, туристичних і освітньо-виховних цілей, яка розташована на території Розсошанської сільської ради Хмельницького району терміном на 10 років.

Крім того, орендована ділянка 3,47 га належить постійному лісокористувачу Агрофірмі “Проскурів”. Тож губернатор прийняв рішення не вилучати її у вказаної фірми, а лише передати у користування ТОВ “Саман-Глей”.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “Саман-Глей” створено 2010 року. Засновниками є ПП “Аграрна компанія 2004” (Волочиськ) і Людмила Лабазюк. Кінцевим бенефіціаром зазначається нинішній народний депутат від групи “Воля народу” Сергій Лабазюк.

Раніше голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук заявив, що веде активну боротьбу з “лісовою мафією” області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Для показухи боремося з “лісовою мафією”, а реально – для своїх, особливо, якщо ти нардеп, усе можна. Молодець Корнійчук! Так тримати!

  • ВОРОН ВОРОНУ ГЛАЗ НЕ ВИКЛЮЄ…А САН САНИЧ З СЕРГІЄМ ПЕТРОВИЧЕМ ЩЕ В ВЕРХОВНІЙ РАДІ ЗІЙШЛИСЯ….Є ВІДЕО НА ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИХ КАНАЛАХ…САМ БАЧИВ ЯК ВОНИ ПЕРЕШІПТУВАЛИСЯ ПІД ЧАС ПЕРЕРВИ В ЗАСІДАННІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ…МАЄМО ЩО МАЄМО…АЛЕ ЧОМУ НІЧОГО НЕ РОБИМО–НЕ РОЗУМІЮ…

  • А я за. Якщо Лобзік зробить щось культурно-відпочинкове для людей я за. Люблю ліс і не люблю диких туристів, що залишають після себе купи сміття.

 2. Мафію побороли. Її треба було просто очолити) Танкіст, це перемога!

 3. а ви люди на збіговиська ходіть…… бастуйте

 4. Пам.ятаю ,коли представляли Корнійчука у сесійній залі Обласноі ради.Пан Ковальчук говорив ,що це системний керівник новоі формаціі.Стидоба суцільна.Розмовляти не може ,що не слово то матюки,повністю не володіє справами у області.Останне інтерв”ю газета ” Є” ,так це ЖАХ.

  • Из бизнеса красноречивые не приходят во власть. Корней научится, было бы желание. Главное чтоб к людям относился по людски и работал на громаду. Он желает работать. Пусть работает для людей. А ошибки будут тоже, они есть у всех. Главное, чтобы понимал это и исправлял. А красноречие в нашей сегодняшней жизни скорее недостаток. Слишком много красиво нам понарассказывали, и что?

 5. Корней з Лобзіком – рулять, ой дограється лобзік ой дограється

 6. Та шоб то розпорядження вийшло мало пройти купа часу, погоджень зо 20. Корнійчук підписав, всі ж наверно погодили, а якби не підписав без причини сказали б шо шось вимагає. Я свою дачу оформлював більше 2 років.

 7. Один вже ,,красноречивый,, напідтримувай страусів- вся держава плаче!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.