З початку року на Хмельниччині нараховується 1515 учасників АТО зі статусом “безробітний”

У Хмельницькій обласній службі зайнятості перебували на обліку із статусом зареєстрованого безробітного 1515 осіб, які мають статус учасника АТО, з них 1470 особам призначено виплату матеріального забезпечення відповідно до чинного законодавства про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.

Про це зазначено в інформації департаменту соціального захисту населення ОДА.

Із числа зареєстрованих безробітних, які брали участь в АТО, з початку року працевлаштовано 206 осіб, залучалися до оплачуваних громадських робіт та робіт тимчасового характеру 54 особи.

Протягом звітного періоду 28 осіб цієї категорії громадян започаткували власну справу за сприяння державної служби зайнятості та отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Довідка НГП. За даними Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків, на 1 липня 2016 року у Хмельницькій області проживає 6974 учасники бойових дій, 4 учасники війни, 77 інвалідів ві

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.