Кам’янецькі депутати наклали мораторій на підвищення тарифів на компослуги до 2017 року

Сьогодні на 16 сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати проголосували за «встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 серпня 2016 року в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Кам’янці-Подільському». Відповідний проект підготував голова фракції «УКРОП» Андрій Дюднєв.

В пояснювальній записці вказано, що метою проекту рішення є недопущення зниження рівня життя населення міста, зниження соціальної напруги серед населення, а також сприяння стабільним розрахункам за отримані житлово-комунальні послуги.

Мораторій на підвищення цін на електроенергію, природний газ, теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, послуги з гарячого постачання діятиме до 1 січня 2017 року.

Також заборонено нараховувати по розрахунках з 1 серпня цього року та стягувати з міського населення пеню за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги.

Щоправда, частина депутатів зізнається, що цим рішенням, мабуть, перевищили свої повноваження. Саме тому наступним питанням порядку денного було звернення до Прем’єр-міністра , Президента та Голови ВР, де фактично дублювались описані вище тези.

11

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Анекдот. Чому вони вирішили, що їх рішення буде виконувати облгаз, обленерго? Клоуни, а не депутати. Ще мораторій на ціну на хліб, шкільне приладдя оголосіть.

  2. До кого звертатись! До жидів…..
    Кожна рада в Україні повинна прийняти таке рішення ….. а рада це народ України… а народу … більше за купку жидів і їхніх сраколизів…..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.