Хмельничани у Ріо: коли за кого вболівати

На Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, які стартували 5 серпня, тривають змаганнях, участь в яких беруть і спортсмени з Хмельниччини.

Учора 8 серпня, о 15.00 за київським часом розпочала змагання серед жінок у фехтуванні на шаблях нетішинка Аліна Комащук. Вона стала першою представницею Хмельниччини в Ріо.

12 серпня на Олімпіаді позмагається і важкоатлет Олександр Пелешенко, а наступного дня і Дмитро Чумак. Також 13 серпня «триматимемо кулаки» знову за Аліну Комащук, яка фехтуватиме на шаблях у командних змаганнях.

14 серпня у марафоні серед жінок побіжить Наталія Легонькова. А 15 серпня на старт вийдуть наші веслувальники – Інна Грищун та Павло Алтухов. Цього ж дня відбудуться й попередні забіги на 400 метрів із бар’єрами, де змагатиметься нетішинка Вікторія Ткачук. Щоправда, вона представлятиме Донеччину. Наступного дня, 16 серпня, Грищун та Алтухов, сподіваємося, позмагаються у фіналах, а Марина Бех у секторі стрибків у довжину пройде кваліфікацію. Якщо пройде до фіналу, то побореться на олімпійські нагороди 17 серпня. Також 17 серпня розпочне змагання борчиня Аліна Махиня, а Алла Черкасова вийде на татамі 18 серпня.

19 серпня вболіватимемо за Інну Грищун (попередні та півфінальні заїзди екіпажів байдарок-четвірок на 500 м серед жінок) та Дмитра Янчука (попередні і півфінальні заїзди екіпажів каное – двійок серед чоловіків на 1000 м). Фінали ж у цих дисциплінах пройдуть 20 серпня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.